نتایج جستجو برای عبارت :

برگزاری نشست معرفی کتاب شهید چمران

هنوز باور نمیکنم... و به خاطر غافلگیری و این شگفت زدگی حاصل هنوز نمی دانم چگونه بروم و تشکر کنم. دوست خوب و مهربانم، (و تاکید می کنم که روی دو صفت «خوب» و «مهربان» فکر کرده ام... و شاید مخاطب محبتش من نبودم، «قدرشناس» را هم به آن اضافه میکردم.) برایم ده عنوان از کتاب های شهید چمران (که 8 عنوان به قلم خود او، و 2 عنوان «در موردش» است.) (و فکر میکنم مهمترین کتاب هایش.) را برایم هدیه داده است. دقت کنید کتاب های شهید چمران را! و چند خطی که نوشته است. و چقدر ا
احساس می‌کنم تحمل رنج و غم و خطر و مصیبت در راه خدا مهم‌ترین و اساسی‌ترین راه تکامل در این حیات است. 
و معتقدم زندگی در خوشی و بی‌غمی، لذت و سلامت، امن و نعمت، آدم را منجمد، راکد و بی‌احساس می‌کند.

+ از جملات شهید چمران.
+فکر کردن به چمران واقعا روحم رو شکوفا میکنه. یعنی میشه چمران هم یه روزی، یه جایی، یه وقتی به من فکر کنه؟
 برگزاری نشست معرفی و جمع خوانی کتاب شهید چمران:

همزمان
با سالروز شهادت فرمانده دلیر جنک تحمیلی شهید مصطفی چمران و در راستای ترویج
فرهنگ مطالعه، به همت سحر همامی کتابدار کتابخانه  نشست معرفی و جمع
خوانی کتاب شهید چمران نوشته احمد دهقان و از انتشارات مدرسه در محل کتابخانه
برگزار گردید. این کتاب با نثری ساده و روان به بیان خاطراتی از دوران تحصیل و جنگ
تحمیلی  شهید چمران از زبان خود او می
پردازد.
قلم شهید چمران به حقیقت عالم وصل است.
احساس می‌کنی میفهمی که نگاشته‌های یک عارف را می خوانی که طعم حرفهایش را چشیده است.
مخصوصا که بعضی از نوشته ها موقعیت‌های خاص داشته است و این را میتوان از توضیحات کوتاه ابتدا متن‌ها فهمید که توسط گردآورنده یعنی مهدی چمران آورده شده است.این توضیح‌ها راهگشا است برای درک متن.
وقتی شهید چمران را مینگرم با خود میگویم اینها افسانه نیست، بوده اند، در همین خاک و در همین زمین زیسته‌اند. و چقدر آدمی دلش می خواهد
در تاریخ98/8/28به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه نشست کتابخوانی در آموزشگاه با حضور شهردار شهر ،رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فارسان ، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فارسان ،شورای اسلامی شهر چلیچه برگزار گردید
اهم برنامه ها به روایت تصویر :

«هر گاه دلم رفت تا محبت کسی را به دل بگیرد، تو او را خراب کردی.خدایا! به هر که و هرچه دل بستم، تو دلم را شکستی.عشق هر کسی را که به دل گرفتم، تو قرار از من گرفتی.هر کجا خواستم دل مضطرب و دردمندم را آرامش دهم، در سایه‌ی امیدی و به خاطر آرزویی، برای دلم امنیتی به وجود آورم، تو یکباره همه را بر هم زدی و در طوفان‌های وحشت‌زای حوادث رهایم کردی، تا هیچ آرزویی در دل نپرورم و هیچ خیری نداشته باشم و هیچ‌وقت آرامش و امنیتی در دل خود احساس نکنم.تو این چنین
برگزاری نشست معرفی و بلندخوانی کتاب هشت قصه از امام جواد (ع):
همزمان با سالروز شهادت جوادالائمه امام محمد تقی (ع) نشست معرفی و بلندخوانی کتاب  هشت قصه از امام جواد (ع) نوشته حسین فتاحی توسط سحر همامی کتابدار کتابخانه و با حضور جمعی از اعضای فعال کتابخانه برگزار گردید.
___________________________________________________________________________________________________________________
نشست کتابخوان مدرسه ای دی ماه 98 کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) درروز چهارشنبه  مورخ 11/10/98 ساعت 15 در مدرسه دخترانه نرجس2، پایه ششم برگزار گردید. که در این نشست کتاب اهورا جمشید توسط سارینا رودینی، کتاب مثل هیچ کس توسط فاطیما نارویی، کتاب مهربانترین پیامبر توسط مائده شهیکی نیا و کتاب قصه هایی از عطار توسط مطهره سجادی معرفی گردید.
بسم الله الرحمن الرحیم

#بِسمِ_رَبِّ_الشُّهَداءِ_وَالصِّدّیقین
#زندگی_شهید_چمران
سلام
ابعاد شخصیتی دکتر چمران را تا حدودی در این مدتی که در خدمت شما بودیم بررسی کردیم .
چمران انتهایی ندارد که به آن برسیم هر چه پیش برویم بدون شک اول راهیم ...
 اما می ماند پستی ها و بلندی ها و چرخش ایام زندگی #شهید_چمران و این که چمران، چگونه چمران شد ؟!
ادامه مطلب
اولین نشست کتابخوان مدرسه ای در سال جدید مورخه 1398/01/28 ساعت 9 صبح روز چهارشنبه  با همکاری دبیرستان متوسطه نوروز برگزار گردید در این نشست کتابهای جالب و علمی و داستانی توسط دانش آموزان فعال و کتاب دوست معرفی گردید که اسامی ارائه دهندگان به شرح ذیل اعلام می گردد: کتاب حفاظت محیط زیست نوشته رزی هارلو توسط ابراهیم زنگی زهی ، کتاب شهید صیاد شیرازی تالیف داود بختیاری دانش ور توسط سینا میربلوچ، کتاب عطار نوشته مسعود علیا توسط الیاس بلوچ زهی، کتاب د
این کتاب مجموعه یادداشت های شهید چمران در آمریکا، لبنان و ایران بر حسب داشتن تاریخ است که بیشترِ کتاب شامل نوشته هایی است که ایشان در لبنان نگاشته اند. محتوای نوشته ها هم راجع به موضوع مشخصی نیست ولی بیشتر عاشقانه و عارفانه است و راجع به جنگ داخلی لبنان. اسم کتاب هم از یکی از همین نوشته ها گرفته شده که ابتدایش با همین عنوان شروع می شود.
کتاب با اینکه حجم کمی داره اما نمی شه یک روزه تمومش کرد و از اون دست کتابهائیه که باید روزی چند ورق خوند تا بر
آیت الله خامنه ای: [شهید چمران] اینجور نبود که یک آدم خشکی باشد که لذات زندگی را نفهمد؛ بعکس، بسیار لطیف بود، خوش‌ذوق بود ...دل باصفائی داشت؛ عرفان نظری نخوانده بود؛ شاید در هیچ مسلک توحیدی و سلوک عملی هم پیش کسی آموزش ندیده بود، اما دل، دل خداجو بود؛ دل باصفا، خداجو، اهل مناجات، اهل معنا.
_________________________________________________________________________________________________________________
نشست کتابخوان کتابخانه ای دیماه 98 کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) درروز سه شنبه  مورخ 17/10/98 ساعت 15 با حضور رئیس محترم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ایرانشهر و جمعی از اعضاء  در محل کتابخانه برگزار گردید. در ابتدای برنامه جناب آقای بامری شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم چنین درگذشت دکتر امینی فرد را تسلیت گفته و در مورد زندگینامه و رشادت های سردار بزرگ اسلام و خدمات مرحوم دک
بنمای رخ که باغ و گلستانم آرزوسترقصی چنین میانه میدانم آرزوست

31 خرداد سالروز شهادت شهید چمران
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
دانلود کتاب رقصی چنین میانه میدانم آرزوست
ادامه مطلب
زندگینامه شهید دکتر مصطفی چمران
چمران از قلب بیروت سوخته و خراب تا قله های بلند کوههای جبل عامل و در مرزهای فلسطین اشغال شده از خود قهرمانیهای بسیاری به یادگار گذاشته و همیشه در قلب محرومین و مستضعفین شیعه جای گرفته است .
به گزارش گروه دفاع مقدس خبرگزاری « مهر» : دکتر مصطفی چمران در سال 1311 در تهران ، خیابان پانزده خرداد متولد شد. وی تحصیلات خود را در مدرسه انتصاریه، نزدیک پامنار، آغاز کرد و در دارالفنون و البرز دوران متوسطه را گذراند؛ سپس در

می خواستم میزان حق و باطل باشم و دروغ گویان و مصلحت طلبان و غرض ورزان را رسوا کنم.  می خواستم آن چنان نمونه ای در برابر مردم به وجود آورم که هیچ حجتی برای چپ و راست نماند و طریق مستقیم، روشن و صریح و معلوم باشد و هر کسی در معرکه سرنوشت مورد امتحان سخت قرار بگیرد و راه فرار برای کسی نماند.
 بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق ص 140

اقا یه اتفاق خوب قراره بیفته. یکشنبه ی دیگه یه نشست تو دانشگاهمون هست که قراره آیدین رحیمی پور آزاد بیاد ، در مورد عکسها و کتاب ها. دانشگاه هم که به من نزدیک شده راحت میرم میام :دی خیلی ذوق دارم براش خب میخوام ببینم چجوریه و چی میشه. منو این همه خوشبختی محاله :دی اون از کنسرت که جور شد. این از نشستی که قراره برگزار بشه و توسط یه ادم درست حسابی.خب ادم خوشحال میشه دیگه. 
کتاب رو از صبح تا حالا کلی خوندم الان پدر سرگیم. امشب تمومش میکنم. 
هشتمین نشست کتاب خوان سال98 در مدرسه ابتدایی دخترانه عترت روستای فیض آباد برگزار شد؛کتابهای فیل دریایی و قهرمان بیس بال ،حضرت موسی و بهانه های بنی اسرائیل ،آرزو ،مهمان غریب ، پیروزی بزرگ ،گلستان در آتش وامام زمان (عج) برای دانش آموزان معرفی شد.
روایت رهبر انقلاب از مجاهدی که در همه جا یک خط را تعقیب می‌کرد. با کلیک روی لینک زیر می تونید این مطلب را که سایت رهبری عزیز آماده کرده اند مطالعه کنید.
داستان چمران
پی نوشت:
شخصیت شهید چمران برای حقیر بسیار گیرا و جذاب و جالب است. انشاالله که با دعای این شهید بزرگوار بتوانیم به عنوان الگو از او بهره ببریم.
در تاریخ 1398/08/19 نشست کتابخوان مدرسه  ای به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مدرسه غیر انتفاعی پسرانه سما با حضور دانش آموزان کلاس پنجم برگزار شد. که در طی برگزاری این نشست 5 نفر از دانش آموزان کتابهای را که از قبل مطالعه کرده بودند برای سایر دانش آموزان معرفی کردند و در پایان هدایای به آنها تقدیم شد.
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، نشست کتاب خوان  دفاع مقدس، در کتابخانه عمومی شهدای سنجان با حضور نوجوانان برگزار شد.
در این نشست ،نوجوانان با مطالعه زندگینامه شهدا دفاع مقدس ،کتابهای خوانده شده را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند.

فکر می‌کنم سال ۵۳ یا ۵۴ بود. من وقتی به لبنان رفتم، طبق راهنمایی‌های
آقای هاشمی، قرار بود بروم مرحوم چمران را اول پیدا کنم -چمران را با رمز و علامت‌
پیدا کردم چون او هم به‌نوعی زندگی نیمه‌مخفی در لبنان داشت. به اتفاق آقای چمران به
دفتر آقاموسی رفتیم تا با ایشان ملاقات کنیم.
وقتی رسیدیم، قبل از ورود به دفتر، آقای
چمران گفت مراقب باشید رئیس دفتر آقاموسی متوجه نشود شما چه کسی هستید و برای چه آمده‌اید.
پرسیدم چرا، گفت چون ساواکی است. تعجب کردم
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، نشست کتاب خوان  دفاع مقدس، در کتابخانه عمومی شهدای سنجان با حضور نوجوانان برگزار شد.
در این نشست ،نوجوانان با مطالعه زندگینامه شهدا دفاع مقدس ،کتابهای خوانده شده را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند.

به همت مریم محمدحسینی مسئول کتابخانه محمد رهگذر نشست کتابخوان به مناسبت عید غدیر با حضور اعضاء فعال برگزار گردید. در این نشست 4 اثر با محوریت غدیر توسط اعضا معرفی شد. کتاب روی دست آسمان اثر دکتر مهدی خدامیان آرامی توسط مبینا رحیمی، کتاب داستان غدیر خم که برگرفته از کتاب الغدیر اثر علامه شیخ عبدالحسین امینی می باشد توسط یگانه قربانی، کتاب مهر علوی توسط مبینا هدایتی و کتاب جرعه ای از زلال غدیر توسط زهرا رستمی ارائه شد.
هدف اصلی نشست های کتابخوان  به اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده‌شده با محوریت معرفی و ترویج مطالعه می باشد.در این نشست خانمها بهاره آقاخانی-نازنین زهرا چراغی-ستایش سلیمانی -ستایش مددی-حدیث عابدی وفاطمه عسگری به ارائه کتابهای  راز،موبی دیک،دخترلوتی ،روزپادشاه اژدها وچشمان منتظر پرداختند.
به صدایی دلخوشم
که مرا با نام کوچکم صدا می کند
که بی مضایقه
بی آنکه بفهمم
با لب های من شعر می گوید
در پیراهنم مرداد می شود
حتی در بوسه های من به ضریح
دخالت می کند
یحیی عنوان کتاب جدید محمد رضا برقعی بزرگواره و این سطور در اول کتاب خیلی به دلم نشست
شهید مصطفی چمران:
"سـَر" آن است که در طریــق وصـال به باد رود
و " جـان" متاعی است که هم او بخشیده است تا به بهای آن لقایش را باز خریم، 
و سِّر آن که خون مقتول عشق را ثارالله گفته اند نیز در همین جاست.

این پست در اینستاگرام:
https://www.instagram.com/p/B_DEONqJJky/

خدایا تو می دانی که در سراسر عمرم، هیچگاه تو را فراموش نکرده ام.
در سرزمین های دور دست فقط تو در کنارم بودی.
در شب های تار فقط تو انیس دردها و غم هایم بودی.
در صحنه های خطر فقط تو مرا محافظت می کردی.
اشک های ریزانم را فقط تو مشاهده می نمودی .
در قلب مجروحم فقط یاد تو و ذکر تو مرهم می گذاشت.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 101
نشست کتاب خوان،کتابخانه ای در کتابخانه فدک برگزار و کتابهای :ترانه های کودکانه به نویسندگی بئاتریس - جشن تولد قطار و قصه های دیگر به نویسندگی مژگان شیخی - پیام آور سبا به نویسندگی علی باباجانی و قشنگ ترین هدیه به نویسندگی مسلم ناصری معرفی شد.
                                                          کاراپست شیراز بلوار چمران
پست سریع بین المللی
پست داخلی
حمل و نقل مرکب
حمل هوایی بار سنگین

آدرس : شیراز بلوار چمران خیابان ابیوردی 2 روبروی درمانگاه سهامی
سالن اجرا : سالن سینما تئاتر چمران کرج

قیمت بلیت ها (ریال)

200,000

300,000

350,000

400,000

450,000

500,000

550,000

600,000

چهارشنبه 25 دی 1398 ساعت 15:00

سالن سینما تئاتر چمران کرج

آدرس
کرج - پارک بزرگ چمران - پشت شهربازی

بلیط این برنامه 
"بسم الله الرحمن الرحیم"
شعری در وصف شهید چمران از زبان موسوی گرمارودی:
مردی به ازای شرفبه تُردی ساقه انجیرصخره‌ای زیر آبصلابت آرام مستترخشونت در بازوانش به استراحت می‌نشستتا راست‌تر بایستد
دست‌های نوازشش گربه‌ها را پلنگی می‌آموختبا چشمانی صبور و سمورتندیس عمل و املو چون تندیس، آرامبی‌ادعا چون باران؛به سادگی آب از ناودان‌ هر دل، جاریو شاهین، بر برج بیداری،با پرواز و نگاه کبوترانمیان بسته و بازوان گشاده،در هودج عشقی سرخاز حریر خون

* نشست کتابخوان (مدرسه ای)درمدرسه شهیدجوادنقوی بامحوریت هفته کودک برگزارشدکه دراین نشست تعدادی ازدانش آموزان به ارایه کتابهایی ازاین قبیل پرداختند:
-کتاب:داستان های دوستی .نوشته:سیدمحمدمهاجرانی.ارایه توسط:زهره ملکی
-کتاب:زاغ وصار. نویسنده:جعفرابراهیمی.ارایه توسط:فاطمه ایمانی
-کتاب:دوالپا. نویسنده:محمدرضایوسفی.ارایه توسط:محدثه ذاکری
-کتاب:آنچه یک دانش آموزبایدبداند .نویسنده:رضاسلیمی.ارایه توسط:مریم دولتی
برگزاری نشست معرفی کتاب امام حسن (ع):
همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع)  و  کریم اهل بیت، به همت سحر همامی کتابدار کتابخانه، نشست معرفی و بلندخوانی کتاب امام حسن (ع) نوشته حسین فتاحی با حضور جمعی از دانش آموزان برگزار گردید.
در تاریخ 1398/08/19 نشست کتابخوان مدرسه  ای به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مدرسه غیر انتفاعی پسرانه سما با حضور دانش آموزان کلاس پنجم برگزار شد. که در طی برگزاری این نشست 5 نفر از دانش آموزان کتابهای را که از قبل مطالعه کرده بودند برای سایر دانش آموزان معرفی کردند و در پایان هدایای به آنها تقدیم شد.

پروردگارا! تو به ما عنایت کردی و پاسداری از این انقلاب مقدس را به گرده ما نهاده ای، فرصت ده تا آخرین قطره خون از این انقلاب پاسداری کنیم....

خدایا! به ما فرصت ده تا دراین معرکه مرگ و زندگی در عداد شهدای کربلا قرار گیریم و در نبرد حق و باطل، علی وار بجنگیم و در راه پاسداری انقلاب، تا آخرین قطره خون خود فداکاری کنیم.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 198 و 199
در تاریخ98/8/28به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه نشست کتابخوانی در آموزشگاه با حضور شهردار شهر ،رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فارسان ، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فارسان ،شورای اسلامی شهر چلیچه برگزار گردید
اهم برنامه ها به روایت تصویر :
برگزاری نشست کتابخوانی
اجرای برنامه توسط دانش اموزان در حضور مسئولین
اهداءکتاب توسط اداره فرهنگ و ارشاد فارسان به آموزشگاه
سخنرانی ریاست محترم اداره اموزش و پرورش فارسان

برنامه های کتابخانه فردوسی درهفته کتاب و کتاب خوانی

19 آبان قصه گویی و شعر خوانی و مسابقه نقاشی در بخش کودک کتابخانه فردوسی
20 آبان حضور کتابدار در مدرسه پسرانه دبیرستان شیخ شلتوت دوره دوم متوسطه برای  زنگ هفته کتاب و آشنایی با کتاب و کتابخوانی
21 آبان بازدید مدرسه دخترانه همگام دوره متوسطه اول از کتابخانه فردوسی
20 آبان نشست کتابخوانی فرهیختگان در سالن اجتماعات اداره کتابخانه های سنندج
22 آبان نمایشنامه خوانی کتاب زنان مهتابی مرد آفتای ن
*دومین نشست کتابخوان درمسجدجامع روستای دهلق برگزارشدکه دراین نشست تعدادی ازاعضاءجوان به ارایه کتابهای ازاین قبیل پرداختند:
کتاب"داستان وراستان".نوشته:شهیدمطهری/ارایه توسط:مصطفی کوروش پیران
کتاب"حکمرانی حکیمانه"نوشته :مصطفی دلشادتهرانی/ارایه توسط:یوسف بخشو
کتاب"پروازتابی نهایت ".نوشته:گروه فرهنگی/ارایه توسط:مصطفی صالحی
کتاب"گلستان یازدهم".نوشته :بهنازضرابی زاده/ارایه توسط:سعیدبدرخانی
کتاب"اشغال تصویرسیزدهم".نوشته:محمدرضاابوالحسنی/ار
نشست کتاب خوان فرهنگ پهلوانی ومبارزه با مواد مخدر در زورخانه پوریای ولی
نخستین نشست کتاب خوان فرهنگ پهلوانی و مبارزه با مواد مخدر عصر روز چهارشنبه(5تیر) و با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان، قهرمانان ورزشی استان، پیشکسوتان ورزش باستانی، اصحاب رسانه، کتابداران و علاقمندان به ورزش زورخانه ای و فرهنگ مطالعه با معرفی شش عنوان کتاب در زورخانه پوریای ولی رشت برگزار شد.
کتابخانه در طول سال تحصیلی دانش آموزان نشست های کتاب خوان مدرسه ای از پایه اول ابتدایی تا مقطع دوم متوسطه در مدارس پسرانه و دخترانه برگزار می کند. این نشست ها به منظور آشنایی دانش آموزان با کتابخانه و تشویق و ترغیب آنها برای مطالعه بیشتر می باشد.
مدیریت محترم دبیرستان سیمای نور شهر چمران بندر ماهشهر نرم افزار کارنامه ماهانه مدرسه شما آماده است.
شما می توانید با رمز ارسالی به تلفن همراه تان آن را از لینک زیر دانلود نمایید.

دریافتعنوان: نرم افزار کارنامه ماهانهحجم: 4.98 مگابایتتوضیحات: دبیرستان سیمای نور 
با سلام خدمت کاربران گرامی
به مناسبت چهلمین روز شهادت شهدای قم در سال 1356 هجری شمسی یک نشست کتابخوان در کتابخانه نیمروز در تاریخ 1397/11/29با حضور اعضای فعال کتابخانه برگزار گردید. در این نشست کتبی به این منظور توسط اعضا ارائه گردید که در ذیل به آن اشاره می گردد.
سرکار خانم الهه میرشاه کتاب آتش کف دست نویسنده مسعود گنج بخش
سرکار خانم زهرا میرشاه کتاب آشنای بهشت نویسنده زهرا قربانی
سرکار خانم شقایق خمرانی کتاب آخرین حرف اول نویسنده حسین رضایی
سر
*هفتمین نشست کتابخوان(کتابخانه ای)درکتابخانه شهیدمطهری برگزارشدکه دراین نشست تعدادی ازاعضاءنوجوان به ارایه کتابهای ازاین قبیل پرداختند:
کتاب"جیک جیک کی منومیخوره".نوشته:علی اکبرپوررسول/ارایه توسط:فاطمه محققی
کتاب"دایره المعارف تاریخ ایران".نوشته:مسعودجوادیان/ارایه توسط:زهراسهرابی
کتاب"باباطاهر".نوشته:اعظم ابراهیمی/ارایه توسط:فاطمه رسولی
کتاب"قصه های شیرین مادربزرگ".نوشته:اعظم ابراهیمی/ارایه توسط:زهراحسینی
کتاب"مدرسه انقلاب".نوشته:ح
کتابخانه مرحوم حاج عیسی رضایی به مناسبت فرارسیدن ماه محرم نشست کتابخوان ویژه ماه محرم را در محل کتابخانه برگزار نمود. در این نشست، علاقمندان به کتاب و کتابخوانی به معرفی کتابهای خود که در زمینه امام حسین و واقعه کربلا بود پرداختند.  کتاب لهوف ، سیمای امام حسین، امام حسین از مدینه تا کربلا.حماسه عاشورا  از جمله این کتابها بود.
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس
عکس خودرو جنگی طراحی شده دکتر چمران

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو دکتر مصطفی چمران مرد خستگی ناپذیر جنگهای نامنظم در اوج بارش گولوله های آتش دشمن دست از خلاقیت ونوع آوری برای مقابله با دشمن متجاوز دست بر نمی داشت. تصویر زیر خودرو طراحی شده توسط دکتر چمران را مشاهده می کنید.

نشست کتاب خوان فرهنگ پهلوانی ومبارزه با مواد مخدر در زورخانه پوریای ولی

نخستین نشست کتاب خوان فرهنگ پهلوانی و مبارزه با مواد مخدر عصر روز چهارشنبه(5تیر) و با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان، قهرمانان ورزشی استان، پیشکسوتان ورزش باستانی، اصحاب رسانه، کتابداران و علاقمندان به ورزش زورخانه ای و فرهنگ مطالعه با معرفی شش عنوان کتاب در زورخانه پوریای ولی رشت برگزار شد.

کتابهای " با با باشه و دو داستان دیگر به نویسندگی کلر ژوبر ، هزار بوسه ی پرپری و دو داستان دیگر به نویسندگی کلر ژوبر ، قایم موشک با گاو جادویی به نویسندگی الی سندل ، آرزوی قطره ها به نویسندگی مجید درخشانی و من صندلی نیستم به نویسندگی راس بیرک در نشست کتاب خوان دی ماه معرفی شد.
برگزاری جلسه معرفی وبلند خوانی کتاب داستانهای شاهنامه:
همزمان با روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی شاعر حماسه سرای ایران زمین ، به همت سحر همامی کتابدار کتابخانه، نشست معرفی و بلندخوانی کتاب داستانهای شاهنامه در مدرسه پسرانه شهید فهمیده برگزار گردید. در این نشست ضمن معرفی اجمالی از تاریخچه تولد  و زندگی آن شاعر  بلند آوازه، کتاب داستان  سیاوش در آتش   توسط  دانش آموزان بلند خوانی شد.
توی تاکسی نشسته بودم که راننده نگه داشت و دختر نوجوانی با حالتی مضطرب داخل آمد و نشست. تا در را بست، بوی آرایش غلیظ و لایۀ ضخیم کرم فضای کوچک تاکسی را پر کرد. هنوز چند متری بیشتر راه نیفتاده بودیم که گفت: "آقا! نگه دارید، شرمنده، یادم رفته کتابم رو بیارم"!! عازم کلاس زبانی_چیزی بود. با این حال کتاب یادش رفته بود، ولی کرم یادش نرفته بود. به کجا می رویم؟!
زنگ
درس
فعالیتهای انجام شده(تدریس)
فعالیتهای خواسته شده (تکلیف)

اول
ورزش
آموزش طناب زنی و دراز نشست
2 جلسه بعد آزمون طناب زنی

دوم
معارف
تدریس درس 5
آمادگی

سوم
مطالعات
تدریس درس 7
آمادگی برای جلسه بعد

چهارم
ریاضی
تدریس ص 15 و16 کتاب تکمیلی
صفحه 17 کتاب تکمیلی سوتا 16 در کتاب و 18و19و20 در دفتر

به نام خدای مهدی عج

شهید مصطفی چمران در جمع تعدادی از دانشجویان:انقلاب ما بدون تکیه بر قدرت سلاح پیروز شده است و ما هم آرزو می کنیم که رسالت خود را بدون زور و قدرت اسلحه به تمام نقاط ایران بلکه به تمام نقاط جهان برسانیم و افراد از روی قلب خود این رسالت ما را بفهمند و بپذیرند.منبع:http://article.tebyan.net/128290/#شهید #مصطفی #چمران #دکتر ##شهید_چمران حزب_الله #انقلاب #اسلامی #گل #هدیه #دادن #سرباز #ارتش #تفنگ #سلاح #مسلح #دشمن #جهان #پیروزی #رسالت #ایران #همه #کشوره
نشست معرفی کتاب "قصه های غولی"

به همت خانم بدرلو کتابدار کتابخانه نشست معرفی و جمع خوانی کتاب قصه های غولی برای اعضا خردسال کتابخانه در بخش کودک و نوجوان کتابخانه جواد الائمه(ع) برگزار گردید.
...آقای غول خیلی خیلی ناگهانی از چراغ جادو آزاد می شود و یک عالمه ماجرا را پشت سر می گذارد،زندگی غول ها همیشه پر از حادثه های جورواجور است که برآوردن آرزوهای رنگ وارنگ آدم ها فقط یکی از آنهاست.

نشست طرح مسئله امنیت اتوماسیون صنعتی و اینترنت اشیاء  در شانزدهمین دوره کنفرانس رمز در  7 شهریور 1398، با هدف هم‌‌افزایی دانش پژوهش‌گران و صنعت‌گران حوزه امنیت اطلاعات و نیز انتشار یافته‌‌های نو و بدیع در این زمینه، در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد.
شرکت در نشست: لینک
ادامه مطلب
عموماً برای شناخت تفکر حاکم بر انقلاب اسلامی ایران، مانند سایر انقلاب های جهان، به اندیشه رهبران این انقلاب ارجاع می دهند. در مورد انقلاب اسلامی نیز به حق، نشانی اندیشه های بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، شاگرد ایشان استاد شهید مرتضی مطهری و اندیشه مرحوم دکتر علی شریعتی - که در اثنای انقلاب به معلم انقلاب معروف شد - ارجاع می دهند. به اعتقاد نگارنده این مقاله، اندیشه های حاکم بر انقلاب اسلامی در طول دفاع مقدس جلوه دیگری به خود
یکی مثلِ؟
گاهی این مثلِ فلانی گفتن ها کار را مشخص تر می کند.
مثلا وقتی می گویی یک زن می خواهم مثل فلانی، یک تصویر واضح و کلی درباره ی معیارهایت داده ای.
یا در انتخاب یک خانه، می گویی یک خانه شبیه فلان خانه می خواهم، کلیات مد نظرت را گفته ای، شبیه سازی ها، کمک می کند که هدف آخر را نمونه در جلوی چشمت ببینی و‌چون می دانی شبیهی داشته، امید به دست آوردنش را هم داری.
اما این مثال ها لزوما کار را راحت تر نمی کنند، مثلا شاید پیدا کردن چیزی شبیه همان مثال
برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای :
 به همت سحر همامی کتابدار کتابخانه ، نشست کتابخوان  با حضور جمعی از نوجوانان  علاقه مند به مطالعه  در محل کتابخانه برگزار گردید. در این نشست اعضای فعال کتابخانه به معرفی کتابهای مورد علاقه خود پرداختند.

بسم الله الرحمن الرحیم
چشمانمان را زیبا کنیم با دیدن زیبایی ها (7)
عشق را باید در چمران جست عاشقی را باید از چمران اموخت
عشق و عاشقی در چمران
چشمانمان را زیبا کنیم با دیدن زیبایی ها (5)
چمران گنجی است که هیچ کس را دست خالی باز نمی گرداند
برای شناخت چمران باید به حدود الهی اعتقاد داشت به امدادهای غیبی ایمان داشت والا در کوچه پس کوچه های خاطرات چمران گم میشوی 
چمران شیعه واقعی امیرالمومنین ع است که سیره امام را وارد زندگیش کرده اگاهی از سیره ا
کنارم نشست و گفت: 
یک وقت هایی که به پیجت سر میزنم،از خواندن نوشته ها و کتاب هایی که معرفی میکنی،لذت میبرم.گفتم ممنون و کلی تشکر
سه تا پسر هفت ساله و پنج و دو ساله داره.میگفت: پدرم درمیاد تا برایشان یک کتاب مناسب پیدا کنم.کتاب تو حوزه کودک
خیلی کم هست و اگر هم کتابی پیدا میکنی،ترجمه کتاب های خارجی هست.کتاب های بومی خیلی کم هست.
میگفت: بچه ها تو این سن و سال هرچی یادبگیرند ملکه ذهنشان میشه.خندید و گفت برای حوزه کودک نمی نویسی؟
همین یک جمله بس بود
مغزش زمین شده. یک دور دورِ خودش می‌چرخد، یک دور دورِ تمامِ جهانِ اطراف. می‌چرخد و هی سایه روشن می‌شود. می‌چرخد و هی گیج می‌خورد. می‌چرخد و می‌افتد زمین. نگاهش گیج و تاریک، می‌افتد به کاغذهای سیاه‌شده، به صفحه‌ی روشن لپ‌تاپ، به قصه‌های گم‌شده، به کلماتی که پشتِ سیل‌بندِ انگشتانش حبس شده‌اند. بی‌جان تکیه می‌دهد به دیوار. برمی‌گردد و به کتاب دعاش نگاه می‌کند. به روزیِ شبِ پنج‌شنبه‌ای که از توی دستش لیز خورده بیرون. به نوری که گم کرد
نشست معرفی و جمع خوانی کتاب "دفترچه خاطرات یک بچه لاغر" در کتابخانه جواد الائمه (ع)

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب "دفترچه خاطرات یک بچه لاغر" اثر جف کینی با حضور اعضای نوجوان در محل کتابخانه برگزار شد .

به همت آمنه بدرلو کتابدار کتابخانه عمومی جواد الائمه (ع) معرفی و جمع خوانی این کتاب صورت گرفت .

این کتاب ، یکی دیگر از کتاب‌های این مجموعه پرخواننده کودک و نوجوان است که با ترجمه «میترا لبافی» راهی بازار نشر شده است و با تصویرگری شاد و متفاوتی که
نشست معرفی و جمع خوانی کتاب "شیرین چون عسل" در کتابخانه جواد الائمه (ع)

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب "شیرین چون عسل" اثر نصر نادری با حضور اعضای نوجوان در محل کتابخانه برگزار شد .

به همت آمنه بدرلو کتابدار کتابخانه عمومی جواد الائمه (ع) معرفی و جمع خوانی این کتاب صورت گرفت .

ضمن معرفی کتاب که  به وقایع زمان تولد امامان معصوم علیهم السلام پرداخته  داستان تولد امام جواد علیه السلام جمع خوانی گردید .
آقا امروز تصمیم گرفتیم پاشیم بریم الکامپ و این حرفا
صبحش پاشدم داداشمو بردم کلاس فوتبال و قرار شد ورش دارم بیارمش خونه بعد برم (چون کسی خونمون نبود این وظیفه خطیر افتاد گردن من :| )
ساعت یازده بود که دیننننننگ گوشیم زنگ خورد :|
کیه؟ بعله پدر هستن
جواب دادم و فهمیدم این بچه با نیم متر قد پریده هد بزن کله ش خورده تو تیرک شیکسته :|
هیچی دیگه رفتم آوردمشو این حرفا حول و حوش ساعت 2 بود زدم بیرون که برسم ببینم بالاخره چی داره
چشتون روز بد نبینه
اینقد ذهن
✅ گوگل به‌صورت جداگانه در نشست AndroidDeveloper اعلام کرد که سیستم‌عامل اندروید از این پس قرار است به‌صورت رسمی از نمایشگرهای تاشدنی پشتیبانی به عمل بیاورد. یکی از ویژگی‌ها این است که می‌توان به برخی اپلیکیشن‌ها دستور داد تا هنگام باز و بسته شدن دستگاه واکنش‌‌های خاصی نشان دهند.

خدایا تو را شکر می کنم که مرا در میان مستکبرین و مترفین غرب نجات دادی و با محرومترین و مستضعف ترین ستمدیدگان دنیا محشور کردی تا اگر نتوانم دردشان را مداوا کنم لااقل در درد و غمشان شریک باشم.

بخشی از نیایش شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 74
- آدرس
" کرج - پارک بزرگ چمران - پشت شهربازی"

قیمت بلیت ها (ریال)

650,000

950,000

1,000,000

1,100,000

1,200,000

1,250,000

1,300,000

1,350,000

1,400,000

1,450,000

1,550,000

1,700,000

جمعه 25 بهمن 1398 ⏰ ساعت 18:00 | ◘ سانس دوم : ⏰ ساعت 21
 تهیه بلیط 
به همت کتابخانه شهدای سنجان نشست کتاب خوان با حضور بانوان واعضای  فعال با هدف تبدیل کتاب به گفتمان  برگزار شد.در این نشست کتابهای ذیل با علاقه مندان به کتاب وکتابخوانی به اشتراک گذاشته شد
"حماسه 9دی " به کوشش دفتر حفظ ونشر آثار حضرت آیت  الله خامنه ای ،معرفی توسط:فاطمه عمرانی.
"بادیگارد" نوشته:افروز مهدیان ،معرفی توسط:زهره ساجدی.
"کنارپل امنتظر ایستادم"نوشته:مهرداد علی رضا ،معرفی توسط:جمیله ربیعی.
"عباس دست طلا" نوشته:محبوبه معراجی پور،معرفی

خانم جوانی در سالن انتظار فرودگاهی بزرگ منتظر اعلام برای سوار شدن به هواپیما بود. باید ساعات زیادی رو برای سوار شدن به هواپیما سپری می کرد و تا پرواز هواپیما مدت زیادی مونده بود، پس تصمیم گرفت یه کتاب بخره و با مطالعه این مدت رو بگذرونه. اون همین طور یه پاکت شیرینی خرید ...
اون خانم نشست رو یه صندلی راحتی در قسمتی که مخصوص افراد مهم بود تا هم با خیال راحت استراحت کنه و هم کتابشو بخونه کنار دستش. اون جایی که پاکت شیرینی اش بود .یه آقایی نشست روی
بهترین دوست من کسی است که کتاب‌هایی را به من هدیه کند که تا به حال نخوانده باشم.✨بازدید دانش آموزان دبستان فاطمه الزهرا از کتابخانه عمومی پیشین و نشست کتابخوان، جهت تنوع در آموزش و ایجاد انگیزه مطالعه بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی✨
اگر قصد خرید آسان مبلمان در شهر کرج را دارید به کلکسیون مبل آرش واقع در استان البرز، شهر کرج، بلوار چمران سر بزنید و از کلکسیون بی نظیر مبلمان در این مجموعه دیدن فرمایید.
فروش مبل ، نهارخوری ، نیم ست ، کاناپه ، راحتی ، مبل سلطنتی ، کلاسیک، استیل، سرویس خواب، سرویس چوب و جهیزیه عروس در شهر کرج و استان البرز همگی در کلکسیون مبل آرش
خرید و فروش مبلمان و لوازم چوبی در کرج با بهترین قیمت ممکن و شرایط عالی خرید بصورت اقساط بدون بهرهارسال به سراسر ای

خدایا تو غروب را آفریدی،
تو زیبایی سحر انگیز خلقت را در آن افزودی و رمز گلگون شهادت را در آن افزودی
تا وداع خورشید با طبیعت، با شهادت مردان حق که لقاء آنها با پروردگار عالم است هماهنگ کنی.
 بخشی از مناجات شهید چمران، کتاب زمزم عشق ، ص 90
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
ریاضی
تدریس کتاب تکمیلی ص 15و16
حل سوال 19 تا 21 کتاب تکمیلی در دفتر

دوم
مطالعات
کنفرانس درس 7
آمادگی جلسه بعد

سوم
ورزش
آموزش طناب زنی و تست دراز و نشست
2 جلسه بعد آزمون طناب زنی

چهارم
معارف
تدریس درس 5
آمادگی جلسه بعد

بخشدار آب پخش گفت:  مدیران دستگاه هایی اجرایی بخش به کتاب و کتابخوانی اهتمام ویژه داشته باشند و در راستای بسط و گسترش فرهنگ کتاخوانی در جامعه تلاش کنند.
به گزارش سفیر جنوب؛علی تنگ ارمی در نشست انجمن کتابخانه عمومی بخش آب پخش اظهار داشت:کتاب وسیله ای است که دانش بشری به مدد آن از تباه شدن مصون می ماند و به آیندگان منتقل می شود.
وی افزود:بی شک، هیچ ذخیره و میراثی سودمندتر و با ارزش تر از کتاب نیست؛ چرا که کتاب، مایه آرامش روحی انسان است.
تنگ ارم
 هتل آزادی تهران یا همان هتل هایت سابق، از هتل های مجلل ایران است که توسط کارشناسان مطرح سوئیسی، ایتالیایی و چینی بازسازی و با سرمایه گذاری 100 میلیارد تومان به بهره برداری رسید. این هتل با 26 طبقه و 475 واحد اقامتی در بزرگراه شهید چمران، تقاطع اوین واقع شده است. هتل آزادی تهران که عضو گروه هتل های پارسیان می باشد، با برخورداری از امکانات مدرن رفاهی، کیفیت بالای اتاق ها و ارائه خدمات به نحو مطلوب، رضایت گردشگران را جلب کرده است. همچنین هتل آزادی
نشست و هم اندیشی دهیاران باراندوزجنوبی با حضور بخشدار محترم بخش مرکزی و دبیردهیاران بخش. 
 مسجدولیعصر بالانج_1398/3/28
درحاشیه و انتهای نشست دهیاران باراندوز جنوبی,
خانم صنم دلیرابگرمی, دهیار بالانج, با رای قاطع دهیاران دهستان
در مسئولیت دبیردهیاران باراندوز جنوبی ابقا شد.
منبع؛ کانال خبری بالانج
به اطلاع می رساند نخستین نشست همایش نظریه قانون اساسی کارل اشمیت در روز چهارشنبه اول اسفند ماه 1397 از ساعت 8 الی 17 در دانشکده حقوق پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.لازم به ذکر است ثبت نام برای شرکت در نشست الزامی می باشد. لذا از علاقه مندان به حضور درخواست می شود مشخصات خود را (نام، نام خانوادگی، رشته، مقطع و دانشگاه محل تحصیل) به آدرس ذیل ارسال نمایند.Schmittconstheory@gmail.com
به مناسبت هفته بهزیستی نشست جمع خوانی و قصه گویی باحضور مسئول کتابخانه هشت بهشت و کتابدار محترم کتابخانه سلمان فارسی در پارک لاله گلبهار برگزار شد

در این نشست کتاب پنج انگشت بودند که....به نقش همکاری و همدلی و استحکام  بنیان خانواده اشاره داردتوسط مسئول کتابخانه هشت بهشت قصه گویی شد .
و کتاب من خانواده ام را دوست دارم توسط خانم هاشمی زاده قصه گویی و جمع خوانی شد .
کتابهایی که در این نشست معرفی شده اند:
کتاب های فاطمه و فاطمه به نویسندگی سیدمحمدمهاجرانی ،مرغ های دانشمند به نویسندگی مهروش طهوری ، کلاغ و قابیل به نویسندگی علی باباجانی ، مرد سرخ صورت و نبرد بدر به نویسندگی امید پناهی آذر معرفی شدند

خدایا تو غروب را آفریدی،
تو زیبایی سحر انگیز خلقت را در آن افزودی و رمز گلگون شهادت را در آن افزودی
تا وداع خورشید با طبیعت، با شهادت مردان حق که لقاء آنها با پروردگار عالم است هماهنگ کنی.
 بخشی از مناجات شهید چمران، کتاب زمزم عشق ، ص 90
فکر می‌کنم سبک زندگیِ آرامی که بی‌نهایت شاد نگهم می‌دارد و شعارش این است که :«وظیفه‌ی تو نیست که دنیا را تغییر بدهی و فقط سعی کن زندگی کنی و خوب زندگی کنی و آدم بهتری باشی» را پیش ببرم و بی‌غم و اندوه زندگی کنم و تا ابدیت بنشینم پای کتاب‌ها و فیلم‌ها و سریال‌ها و شربت‌هایم. یا برخیزم و یک کاری کنم و بارها شکست بخورم و تنم زخم شود و کلی خستگی و بیچارگی به جان بخرم «چون من با هدفی به این جهان آمده‌ام و باید تا آخرین ذره‌ی جانم برای آن آرمان ب
ارائهٔ فشرده‌ای در نشست عقل سرخ داشتم با موضوع شهادت سردار سلیمانی و آخرالزمانی شدن جامعه. منظورم از آخرالزمانی شدن در واقع مواجهه با مسئلهٔ آخر الزمان، به ویژه، آزمونی برای مواجههٔ جبههٔ حق و باطل بود. به بیان دیگر مصرح شدن و آشکار شدن بیش از پیش جبههٔ حق و تمایز آن از جبههٔ باطل و اهمیت این مقوله برای آمادگی جامعه برای دوران ظهور.
این نشست را خبرگزاری‌های ایکنا و مهر و آنا پوشش دادند. طبق معمول خبرنگاران محترم به سرعت مطلب را شنیده و تدوی
 نشست کتابخوان با موضوع محوری مهدویت در تاریخ1398/08/21 
راس ساعت 10 صبح در کتابخانه عمومی امام حسین (ع) برگزار می گردد.
لذا از کلیه دوست داران کتاب دعوت می شود به کتابخانه عمومی
امام حسین (ع) واقع در مجتمع فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی مراجعه فرمایند. 

مرا چون با سرنوشتم آشنا کردی، با همه پستی ها و بلندی هایش آشتی کردم، دیگر فرود و فراز آن برای من معنی ندارد. اگر عزیزم، تو می خواهی. اگر ذلیلم تو می خواهی، اگر هر مشکلی برایم پیش بیاید تو می خواهی.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 139
یکصدونودمین نشست کتابخوان کتابخوانه ای معرفی کتاب کلید زندگی مثبت با اچ آی وی نویسنده دکتر سیمین حسینیان.ام اس به زبان آدمیزاد نویسنده رزالیند کالب.دیابت  نویسنده دکتر شاهین رسولی رهایی از کمردرد نویسنده دکتر همیلتون هال و کتاب مهارت های مقابله ای برای زنان مبتلا به سرطان توسط اعضا کتابخانه و با حضور 10نفر  در کتابخانه مرحوم حاج عیسی رضایی عرب محله برگزار شد
برگزاری نشست کتابخوان در محل کتابخانه:
به همت سحر همامی کتابدار کتابخانه، نشست کتابخوان با محوریت نهمین دوره جشنواره رضوی در محل کتابخانه  با معرفی کتب منتخب جشنواره  و با حضور جمعی از اعضای فعال و کتابخوان برگزار گردید.

برگزاری نشست کتابخوان نویسندگان استان در کتابخانه عمومی آیت الله اراکی
با فرا رسیدن ایام هفته کتاب و در روزهای پایانی این هفته  نشست کتابخوان و معرفی کتابهای نویسندگانی از استان توسط تنی چند از خود نویسندگان به همت بخش فرهنگی اداره کل کتابخانه های استان مرکزی در سالن مرجع کتابخانه عمومی آیت الله اراکی برگزار گردید. در این برنامه نویسندگان با معرفی آثار خود به شرح و توضیح در خصوص کتب معرفی شده در نشست پرداختند و سایر نوشته های خود نیز ا
یک مقدار خوشمزه شوم
این که شهید چمران حاضر نشده کراوات ببندد و بخاطر این ۲ نمره از نمره‌اش کم شده و ۱۸ شده را حتماً شنیده‌اید
حالا اگر یک روز من شهید شدم اینطور چطور است که شهید حاضر بود درس را بیافتد ولی از نامحرم جزوه نگیرد؟! :)))
عشق و عاشقی در چمران (13)
بسم الله الرحمن الرحیم
اعزام اولین گروه رزمندگان جنگهای نامنظم  از مشهد
پس از جمع شدن نیروهایی که قرار بود به اهواز اعزام شوند به حرم مطهر امام رضا (ع) رفتیم و بعد از زیارت و خداحافظی رزمندگان با خانواده­‌هایشان،­ به عنوان اولین نیروهای شهید چمران از مشهد در سی‌امین روز از جنگ عازم اهواز شدیم که روز اعزام هم بدرقه خوبی صورت گرفت.
نیروهای اعزامی هیچکدام تجهیزات نظامی به همراه نداشتند و بودجه و اعتباری هم برای آنها د

همیشه آروز داشتم
اگر دوستانم از من می خواهند دفاع کنند به خاطر حق دفاع کنند نه به خاطر محبت و دوستی.
اگر به من علاقه مندند به خاطر ادای حق باشد نه رحم و شفقت به دوستی دلسوخته و رنجیده.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 156
از روزی که شناختمش تا روزی که هنوز فکر یکی شدن نپرورانده بودیم ، وسط آن بحث های جدی و غیر قابل انعطاف ، نمیدانم چطور اما میدانم که با تاکید بسیار بارها گفته بودم از مرد های کچل بیزارم ، هرچند او ، آن زمان با کچل شدن فاصله ها داشت ...
از روزی که رویای یکی شدن پرورش میدهیم ، بارها به او یادآوردی کرده ام که دیگر با کچلی مرد مشکلی ندارم اگر آن مرد تو باشی ... آنقدر گفتم تا انگار ته دلش کمی خیالش راحت شد ، اما نتوانستم صداقت رابطه ی مان را خدشه دار کنم ،
باران توطئه ها بر ثمر نشست
در کُنجِ فقر پدر با پسر نشست
فاسد شدند گروهی از حاکمان
زخم زبان مدّعیان هم به بر نشست

مدیون تک تکِ افراد  میهنند
خوردند و رفته بدامان دشمنند
بدنام و مفتضح و خرابی همیشگی
آوارگان غربت و همخواب ماتمند

چپ یا که راست یکی بوده در نظر
دزدیده اندو فراهم شد این خطر
شاید که چشمه شود بسته با دو بیل
سیلاب را نبود چاره ای دگر

میگویم از غم مردم که عالی اند
در وقت جشن و عزا مثل قالی اند
هرکس که آمده پا روی شانه هاست
همواره دست
در سومین نشست س.ح.ب.ا به موضوع جنبه های حقوقی بین المللی خروج احتمالی جمهوری اسلامی ایران از NPT خواهیم پرداخت. میهمان من در این نشست، دوست و همکار محترم آقای دکتر خلف رضایی، استادیار دانشگاه امام صادق (ع) هستند. از علاقمندان مباحث حقوقی بین المللی دعوت می کنیم با عضویت در صفحه اینستاگرامی س.ح.ب.ا در این نشست مشارکت نمایند.این نشست روز سه شنبه  22 بهمن و از ساعت 21 برگزار خواهد شد.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم | دکه علمیdakeelmi.ir › product › دانلود-کتاب-صوتی-هنر-رزمدانلود کتاب صوتی هنر رزم نسخه کامل و بدون سانسور. هنر رزم. کتاب صوتی . کتاب صوتی Art Of War. سان تزو نویسنده کتاب هنر رزم خواند
بسمه تعالی
نشست کتابخوان با موضوع حقوق بشر آمریکایی در تاریخ 1398/05/08 در کتابخانه عمومی نیمروز زابل برگزار شد.
کتابهای ارائه شده در نشست عبارتند از:
1. سیاست حقوق بشر کارتر: نوشته فراز چمنی
2. امنیت انسانی و حقوق بین الملل: نوشته اربارا فن تیگر شتروم
3. شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد: نوشته دفتر مطالعات سیاسی
5.حقوق بشر دوستانه و مسائل نوظهور (جنگ های پسانوین): نوشته نادر ساعد
6. سازمان کنفرانس اسلامی حقوق بشر: نوشته اطهره السادات موسوی

نسل جوان ما بحمدالله الگوهای درخشان و برجسته ئی را هم میشناسد که در دنیای مادی امروز نظائر آنها را کمتر میتوان یافت. از شهید چمران و شهید آوینی تا شهدای هسته ئی و تا شهید سلیمانی و تا شهید بزرگوار مطهری که در دهه ی سی از عمر خود در حوزه ی قم و دانشگاه تهران درخشید و در دهه ی پنجاه با بال شهادت به ملکوت اعلی پرکشید.

آدرس
* کرج - پارک بزرگ چمران - پشت شهربازی *

قیمت بلیت ها (ریال)

600,000

700,000

800,000

900,000

1,000,000

1,100,000

1,200,000

1,300,000

1,400,000

1,500,000

1,600,000

1,700,000

دوشنبه 28 بهمن 1398 ⏰ ساعت 21:00

تهیه بلیط  
خب من از نشست یه چند ساعتی هست اومدم. به نظرم خیلی خوب بود. یعنی اگه کسی عاقل باشه از بچه های دانشگاه دنبال میکنه. چون من دلم خیلی براشون میسوزه این همه خرج میکنن به قول اقای پور ازاد نه فقط پول که وقتو بهترین دوران زندگی این چیزا. دلم میسوزه چون دیگه استادی نیست که دغدغه اش آموزش باشه که دانشجورو روش کار کنه زیر نظر بگیره که کجاست چی میدونه کجای کاره. من واقعا جزو کساییم که خوشبخت هستم که یه کسی بود تا بهم یاد بده و ذهنمو باز کنه که جریان از چه ق
سردار سلیمانی تازه به تکثیر نشست
تکثیر شدن شهید 
از عجایب رحلت شهید آن است که خون پاک او سبب می شود با اینکه جسمش تکه تکه شده، شخصیت او در بین ارادتمندانش تکثیر شود، این هم نوعی از حضور و شاهد بودن و زنده بودن شهید است، و از این طریق از باب من سن سنة حسنة، بل أحیاء می شود و عند ربهم یرزقون. 
فردا می خواهیم برویم سیزده بدر؟
خبرنگار شبکه خبر : شهر پلدختر دچار ابگرفتگی شدید شده و مردم به کمک نیازمندند .
فردا می خواهیم برویم سیزده 
خبر نگار شبکه خبر : هموطنان عزیز شدت ابگرفتگی به حدی است که مردم خانه خود را رها کرده و به مناطق بلند تر رفته اند
فردا می خواهیم برویم
خبرنگار شبکه خبر : بعضی از هموطنانمان در سیلاب گرفتار شده اندو به بالا پشت بام ها رفته اند.
فردا می خواهیم 
خبر نگار شبکه خبر : جناب استاندار با توجه به اخباری که رسیده است که

خدایا تو را شکر می کنم که باغ شهادت را به روی بندگان خاصت گشوده ای تا هنگامی که همه راهها بسته است و هیچ راهی جز ذلت و خفت و نکبت باقی نمانده است بتوان دست به این باغ شهادت زد و پیروزمند و پر افتخار به خدا رسید.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 125 و 126
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان هذا کتاب کنزالعلوم مخفی, کواکب و سیارات و ...taktafile.ir › دانلود-کتاب-هذا-کتاب-کنزالعلوم-مخفیدانلود رایگان کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی کواکب و سیارات و نقش آنها در سرنوشت 99 اسماء الحسنی مبارک کتاب کنز العلوم مخفی دعای گشایش بخت دختران موکلین ...
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی - پروژه هاwww.takbook.com › best › دانلود-
برگزاری دوازدهمین نشست کتابخوان(کتابخانه ای) در کتابخانه دانش که در این نشست تعدادی از اعضاء کودک به ارائه کتاب هایی از قبیل زیر پرداختند:

کتاب نیش زدگی و گزیدگی نوشته:آنجلا رویستون/ ارائه توسط:محمدحسین فرهنگ/ ناشر:پیدایش
کتاب راز گرما نوشته:مستوره سادات مدرسی/ ارائه توسط:محمدامین سهیلی/ ناشر:آموزش علوم

کتاب نجات یک بادبادک نوشته:الیور جفرز/ ارائه توسط:فاطمه میرزایی/ ناشر:مبتکران

کتاب نهنگ مهمان دار نوشته:علی باباجانی/ ارائه توسط
متنی که می‌خوانید سرگذشت مواجهه من برای اولین بار با گروه کتابخوانی بنی‌کتاب، که به گفته مجری جلسه بادو سال و نیم سابقه منظم‌ترین و استوارترین برنامه کتابخوانی دانشجویی، متعلق به دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز است. اولین جلسه باشگاه کتابخوانی بنی‌کتاب که در آن حضور داشتم و البته اولین میز گرد کتابخوانی که رفتم و باید اعتراف کنم که حقیقتا دلنشین بود.   چهارشنبه بود که صبح سر کلاس زبان بالاخره فیلترشکنم وصل شد و متوجه شدم جلسه، ساع

ای خدا! من باید از نظر علم نیز از همه برتر باشم تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند،
باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر می فروشند ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد.
باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین فرد روی زمین باشم.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 182

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی فروش خدمات تعمیر کولر گازی اسپلیت در شیراز - عظیمی