نتایج جستجو برای عبارت :

نشست معرفی کتاب "دفترچه خاطرات یک بچه لاغر"

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب "دفترچه خاطرات یک بچه لاغر" در کتابخانه جواد الائمه (ع)

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب "دفترچه خاطرات یک بچه لاغر" اثر جف کینی با حضور اعضای نوجوان در محل کتابخانه برگزار شد .

به همت آمنه بدرلو کتابدار کتابخانه عمومی جواد الائمه (ع) معرفی و جمع خوانی این کتاب صورت گرفت .

این کتاب ، یکی دیگر از کتاب‌های این مجموعه پرخواننده کودک و نوجوان است که با ترجمه «میترا لبافی» راهی بازار نشر شده است و با تصویرگری شاد و متفاوتی که
,زیاد بخور چاق نشو ,زیاد بخور و لاغر شو ,ژلوفن زیاد بخوری چی میشه ,چگونه زیاد بخوریم ,اگر قرص زیاد بخوریم ,چگونه مشروب زیاد بخوریم ,چگونه غذا زیاد بخوریم ,عوارض بخور زیاد ,بخور زیاد ,آب زیاد بخوریم یا نه ,عوارض بخور زیاد صورت ,زیاد بخور چاق نشو ,کتاب زیاد بخور چاق نشو ,زیاد بخور و لاغر شو ,استفاده زیاد از بخور سرد ,استفاده زیاد از بخور سرد ,زیاد بخور و لاغر شو ,کتاب زیاد بخور چاق نشو ,زیاد بخور چاق نشو ,کتاب زیاد بخور چاق نشو ,ماست زیاد بخور ,طریقة تحض
سریال Psychopath Diary 2019با بازی یون شی یونکارگردان سریال #شاهزاده_صد_روزهنام ها: دفتر خاطرات روانیمحصول: 2019 کره جنوبی از شبکه tvNژانر: #هیجان_انگیز | #جنایی | #کمدی | #معماییتاریخ پخش: 29 آبان 1398 – Nov 20, 2019قسمت ها: 16روزهای پخش: چهارشنبه و پنجشنبه هامدت زمان: 70 دقیقهوضعیت: پایان یافته است جایگزین #خانم_لیبازیگران:Yoon Si Yoon – Jung In Sun
خلاصه داستان: یوک دونگ شیک (Yoon Si-Yoon) در یک شرکت دلالی کار میکند ، او شخصیتی ترسو دارد در حدی که حتی نمیتواند از آدم ها عصبی شود ، تا
کتاب خاطرات آدم و حوا به قلم مارک تواین عاشقانه‌ی لطیفی است از اولین زوج آفرینش.

عنوان: خاطرات آدم و حوا
نویسنده: مارک تواین
مترجم: حسن علیشیری
آدم، اولین آفریده خدا، به تنهایی در بهشت زندگی می‌کند تا سر و کله‌ی حوّا، کسی که او را مزاحم می‌داند؛ پیدا می‌شود. حوا با خصوصیات زنانه‌اش عرصه را بر آدم تنگ می‌کند و آدم با اخلاقیات مردانه‌اش حوا را کلافه! و کم کم دست تقدیر این دو را به هم علاقه‌مند می‌کند.
دانلود کتاب خاطرات آدم و حواحجم: 922
اگه بدن شما در طول 24 ساعت به 2000 کالری نیاز داشته باشه، در صورتی که روزانه 2100 کالری غذا بخورید روزی حدودا 14 گرم! چاق تر میشید، و اگه روزی 1900 کالری غذا بخورید هر روز 14 گرم لاغر تر میشید!
حالا هر چقدر فاصله بین کالری های دریافتی و مصرفی بیشتر باشه، روند لاغر شدن یا چاق شدن شما بیشتر میشه. البته به این معنی نیست که برای لاغر شدن بیش از حد به خودتون گرسنگی بدید چون اون وقت شما لاغر میشد اما نه لاغر خوش هیکل و خوشگل، بلکه لاغر مریض! یا همون لاغر مردنی خ
به همت ابوالفضل امیری مسئول کتابخانه سیار یار مهربان 6 نشست کتابخوان ویژه اعضا و اهالی روستای اسکمان نشست ویژه کتابخوان با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار و اعضای شورای اسلامی روستای اسکمان در سالن اجتماعات دهیاری برگزار گردید. در این نشست 6 نفراز اعضای کتابخانه به معرفی کتاب پرداختند: من زنده ام نوشته نجمه پساوند توسط مسئول کتابخانه ابوالفضل امیری / چگونه با نوجوانم صحبت کنم نوشته فیبر ادل توسط خانم خدیجه رمضانی / دفتر
در تاریخ98/8/28به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه نشست کتابخوانی در آموزشگاه با حضور شهردار شهر ،رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فارسان ، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فارسان ،شورای اسلامی شهر چلیچه برگزار گردید
اهم برنامه ها به روایت تصویر :

تپه ی خاطرات : طعم یک زندگی لذیذ طبیعی را با این کتاب به کودکتان بچشانید…

تپه ی خاطراتنویسنده: مصطفی اوزچلیکمترجم: میلاد سلمانیانتشارات براق
خلاصه کتاب:
داستان پسر بچه کوچکی است که در شهر بدنیا آمده و برای چند ماه پیش فامیل در روستا می رود. در این داستان سعی شده که تفاوت تربیتی وفرهنگی مردم روستا و شهر بیان شود.این داستان مفاهیم خوبی را برای بچه ها بیان می کند وآن حالت دلزدگی نسبت به روستایی بودن را از بین می برد.
نام کتاب : آبنبات هل دار
نویسنده : مهرداد صدقی
انتشارات : سوره مهرتوضیحات :این کتاب داستانی طنز از زندگی پسر بچه ای به نام محسن است که در نوجوانی عاشق می شود و مناسب گروه سنی ( د و ه ) می باشد قطعه ای از کتاب :حالا که سالها از آن روزها گذشته یاد خاطرات روزهای کودکی رهایم نمی کند هر وقت از جلوی یک ساندویچی میشوند کل خاطرات بچگی برایم زنده می شود به یاد نامه آغشته به سس می‌افتم و طبیعتاً یاد امین و دریا در ذهنم زنده می شود
برگزاری نشست معرفی و بلندخوانی کتاب هشت قصه از امام جواد (ع):
همزمان با سالروز شهادت جوادالائمه امام محمد تقی (ع) نشست معرفی و بلندخوانی کتاب  هشت قصه از امام جواد (ع) نوشته حسین فتاحی توسط سحر همامی کتابدار کتابخانه و با حضور جمعی از اعضای فعال کتابخانه برگزار گردید.

بسم الله
یکی از کتاب های خوبی که توفیق پیدا کردم بخوانم، کتاب " نان سالهای جنگ" بود. کار جالبی در قالب کوتاه نوشته هایی جذاب و درس آموز از فعالیت زن های قهرمان روستای صدخرو سبزوار در ایام جنگ تحمیلی به قلم محمود شم آبادی. انتشارات راه یار خاطرات شفاهی پشتیبانی جنگ را برده به روستای پرافتخار صدخرو. خاطرات کوتاه و خواندنی هستند. به زنان نجیب و شریف این خاک خیلی باید افتخار کنیم. مطمءن هستم که اگر کتاب را بخوانید کیف خواهید کرد. کتاب را با تخفیف
خاطرات حجت الاسلام قرائتی : یکبار سخنی از ایشان شنیده باشی کتاب را از دست نمی دهی

خاطرات حجت الاسلام قرائتینویسنده: محسن قرائتیانتشارات: موسسه درسهایی از قرآن
معرفی:
گاهی وقت ها در خاطرات آدم های مشهور نکاتی هست که از یک کتاب یا یک سخنرانی بیشتر انسان را تکان می دهد. به خاطر همین همیشه سعی کنید خواندن این کتاب ها را از دست ندهید.
بریده کتاب:
روزهای اول ازدواجم بود، با همسرم آمدم قم وخانه ای اجاره کردیم یک اطاق ۱۲متری داشتیم، ولی یک فرش ۶متری
کتاب شدن نوشته ی میشل اوباما توسط نشر هورمزد منتشر شده است. این کتاب مجموعه خاطرات دختری است سیاه پوست از طبقه ی کارگر که موفق شد در جایگاه بانوی اول ایالات متحده آمریکا قرار بگبرد. دختری که زمانی وکیل بوده برای مدتی در سمت معاون بیمارستان فعالیت کرد و دوره ای نیز معاون یک سازمان غیرانتفاعی. کتاب مجموعه ای است از سرگذشت این زن سیاه پوست و روزگار ورود و زندگی و سپس ترک کاخ سفید از زبان خودش.
کتاب شدن از پرفروش ترین کتاب های سال ایالات متحده ی آ
___________________________________________________________________________________________________________________
نشست کتابخوان مدرسه ای دی ماه 98 کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) درروز چهارشنبه  مورخ 11/10/98 ساعت 15 در مدرسه دخترانه نرجس2، پایه ششم برگزار گردید. که در این نشست کتاب اهورا جمشید توسط سارینا رودینی، کتاب مثل هیچ کس توسط فاطیما نارویی، کتاب مهربانترین پیامبر توسط مائده شهیکی نیا و کتاب قصه هایی از عطار توسط مطهره سجادی معرفی گردید.
اولین نشست کتابخوان مدرسه ای در سال جدید مورخه 1398/01/28 ساعت 9 صبح روز چهارشنبه  با همکاری دبیرستان متوسطه نوروز برگزار گردید در این نشست کتابهای جالب و علمی و داستانی توسط دانش آموزان فعال و کتاب دوست معرفی گردید که اسامی ارائه دهندگان به شرح ذیل اعلام می گردد: کتاب حفاظت محیط زیست نوشته رزی هارلو توسط ابراهیم زنگی زهی ، کتاب شهید صیاد شیرازی تالیف داود بختیاری دانش ور توسط سینا میربلوچ، کتاب عطار نوشته مسعود علیا توسط الیاس بلوچ زهی، کتاب د
کتاب خاطرات سفیر و رهش را خواندم.
خاطرات سفیر خیلی دلبر و شیرین بود، با اینکه غالب کتاب مباحثه و مناظره و بحث های اعتقادی بود اما نیلوفر شادمهری توانسته است این فضا را خیلی خوب با خاطرات دانشجویی در فرانسه گره بزند و یک کتاب خوب و با ارزش را به یادگار بگذارد.
و اما کتاب رهش...
کتابی که با اینکه نام رمان داشت اما خیلی هم رمان نبود و بیشتر کتاب پر بود از جر و بحث و دعوا و کنش و واکنش... .
و اینکه کتاب فضای تلخی دارد.
حتما امیرخانی در این کتاب کار ویژه
دوستان عزیزی که آزمون نظارت داشتن و کد دفترچه شان C بوده، یک بار دیگر نتیجه خود را بر روی سایت مشاهده فرمایند!
✅ ماجرا از این قرار است که پاسخ صحیح این سوال در دفترچه C باید گزینه 4 میشد که در کارنامه‌ی دوستانی دفترچه شان این کد بود، به اشتباه 1 اعلام شده بود و تبعا اگر درست زده بودند اشتباه محسوب شده و خیلی از دوستان لب مرزی به همین دلیل مردود شده بودند که با اصلاح دفترچه و افزایش نمره، قبول خواهند شد.
❓مشخص نیست کسانی که از این اشتباه متنفع شد
نویسنده و محقق غربی  “استیون رانسیمان” در کتاب تاریخ جنگ های صلیبی درباره سلطان صلاح الدین ایوبی،فرمانده فقید مسلمان کُرد تبار چنین اظهار نظر کرده است:
«… سلطان از نظر ظاهر مردی بود لاغر اندام، چهره‏ ای محزون و آرام داشت که هر آن، با لبخندی نور و صفا می‏ گرفت. رفتارش همواره به هنجار بود. سادگی را می‏ پسندید و از خودنمایی و درشتی متنفر بود. دل‏بسته صحرا بود، با این‏همه از مطالعه و خواندن غافل نمی ‏نشست… ».
دو تا خبر.
اول خبر خوب:
مادر جان، ساعت یک اومد خونه، با دو تا چیز که من خیییییییییلی دوست دارم:
1) باقلوا(از چیپسم خوشمزه تره لعنتی)
2)یه دفترچه کاهی با قطع جیبی و جلد سخت  !!!!!!: و طرح سنتی روی جلدش!
در مورد آخر، یه توضیحی بدم. بنده سال 96 نمایشگاه کتاب تهران، توی غرفه نشر قدیانی یه دفترچه خیلیییی ناز و جیبی با طرح کتابخونه روش دیدم. و از اون بهتر، کاهی... بوی کاهشم هنوز نرفته بود :! :o
اونموقع یه نویسنده تازه کار بودم، و داشتم کتاب اولمو می نوشتم(که الان
سلامامروز میخوایم سایت های مفید تحصیلی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .
 دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری 99
سایتی در مورد آزمون دکتری 99
اطلاعاتی در مورد  دفترچه راهنمای دکتری
سایتی در مورد لینک دانلود دفترچه ثبت نام دکتری سراسری ۹۹
اطلاعاتی در مورد لینک دانلود دفترچه سراسری
سایتی در مورد دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری 99
اطلاعاتی در مورد دفترچه های راهنما
اطلاعات مهمی در مورد دانلود دفترچه ثبت نام
داستان لور و لوران. یه شب که لور میاد خونه، جلوی در خونه کیفش رو ازش میدزدن و لور که حتی کلیداش تو کیفشه اونشبو به یه هتل پناه میبره. اما لوران، مرد کتابداریه که خیلی اتفاقی یه کیف ارغوانی رو کنار سطل زباله میبینه و توجهش جلب میشه. حدس میزنه کیف دزدیده شده باشه پس سعی میکنه صاحب اونو از روی نشونه‌ها پیدا کنه... اما داستان فقط به پیدا کردن صاحب کیف ختم نمیشه ...
دفترچه یادداشت قرمز، اسم کتابفروشی لورانه. یادم نمیاد توی کتاب جایی به قرمز بودن دفتر
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید تحصیلی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری
سایتی در مورد دانلود دفترچه
اطلاعاتی در مورد دفترچه کنکور سراسری
سایتی در مورد زمان اعلام دفترچه
اطلاعاتی در مورد دفترچه ثبت نام کنکور سراسری
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .
بسم الله
دیروز 31 فروردین کتاب خیابان تبریز را از مولف محترم کتاب هدیه گرفتم. ان شاالله بعد از مطالعه در خصوص این کتاب چند خطی برایتان خواهم نوشت.کتاب را نشر مجنون در136 صفحه درآورده. کتاب مرور کوتاهی است بر خاطرات معلم شهید قدرت الله چگینی.
_________________________________________________________________________________________________________________
نشست کتابخوان کتابخانه ای دیماه 98 کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) درروز سه شنبه  مورخ 17/10/98 ساعت 15 با حضور رئیس محترم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ایرانشهر و جمعی از اعضاء  در محل کتابخانه برگزار گردید. در ابتدای برنامه جناب آقای بامری شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم چنین درگذشت دکتر امینی فرد را تسلیت گفته و در مورد زندگینامه و رشادت های سردار بزرگ اسلام و خدمات مرحوم دک
دفترچه نماز و روزه قضا + چهل حدیث نماز
این دفترچه نماز و روزه قضا را در برگه های A/5 ، به صورت پشت و رو پرینت بگیرید و آنها را روی هم قرار داده ، و از وسط منگنه کنید  و سپس از وسط این برگه ها را تا بزنید تا شکل یک دفترچه به خود بگیرد.
دانلود دفترچه نماز و روزه قضا + چهل حدیث نماز( جهت دانلود همین جا کلیک کنید )

«ظلمت آشکار (خاطرات افسردگی)» اثر ویلیام استایرن.
یه کتاب خیلی کوتاه در باب افسردگی. ویلیام استایرن در برهه‌ی زمانی خاصی از زندگیش با افسردگی دست و پنجه نرم کرده. توی این کتاب از شروع افسردگیش، علائمش، تجربیاتش و قدم به قدم تا خودکشی پیش رفتن و بعد از اون، درمانش، صحبت کرده. از نویسندگان و افراد موفقی گفته که در دام افسردگی حاد و خودکشی افتادن و از اینکه افسردگی بیماری جدی و حادیه که دست کم گرفته میشه ولی آدم‌های زیادی بهش دچارن..
کتاب خوبی ب
پی چندتا برگه کاغذ سفید میگشتم تا چیزی رو یادداشت کنم.دست کردم توی کشو و یکی از چنددفترچه ی رنگ و وارنگی که برای یادداشت مریض های بخش های مختلفم خریده بودم رو کشیدم بیرون...دفترچه ی بنفش رنگ...جراحی...
ورق زدم...
تخت 2:PT و INR رو پیگیری(همه ی جملات رو به خاطر عجله داشتن ناقص نوشتم)
MRIتخت 8
12ترخیص
فرشته بهادری:ESRفلان و CBCبهمان
صغری تخت 7سردرد
حسین تخت9 :def_gas_(منظورم این بوده که هنوز بعد از جراحی عملکرد روده اش برنگشته و دفع گاز و مدفوع نداشته)
عزت الله:باک
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا ثبت نام آزمون دفتریاری از طریق سایت موسسه معین انجام شده و چند روز قبل از شروع فرآیند ثبت نام دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دفتریاری اسناد رسمی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . متقاضیان ثبت نام و شرکت در این آزمون قبل از هر اقدامی باید این دفترچه را مطالعه کنند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دفترچه ثبت نام آزمون دفتریاری اسناد رسمی می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/articles/view/1987/دفترچه-ثب
مثل دخترکوچولویی که شیش بهمن هزاروسیصد و هشتادونه واسش دفترچه خاطرات خریدن و اون هفته های اول، مینشست با ذوق و خودکار رنگیایی که چیده بود دوروبرش، صفحه به صفحه از دقیقه به دقیقه ی روزهاش مینوشت. بعدترآ که تب و تابش خوابید، ماهی یه بار حتی سر نمیزد به دفترچه=)
دفترچه خاطرات هیچ، بیشتر از یه ماهه که خریده نه، ساخته شده ولی شاید امروز روز افتتاحشه و درواقع دوتا خواننده داره و اون دخترکوچولو خودکاررنگیا رو آماده ی نوشتن کرده امشب و شاید چندشبی=]

✅   «دفترچه راهنمای انسان»
#حجت_الاسلام_قرائتی
✍ تمام کارخانجات دنیا برای تولیدات خود دفترچه راهنما تهیه و همراه محصول ارائه می دهند. ما انسانها نیز سازنده و آفریدگاری داریم که برای ما ، دفترچه راهنمایی به نام #قرآن فرستاده است. اوست که می داند چه ساخته و به تمام زوایا و ابعاد محصول خود آگاه است و راه بهره گیری صحیح و آفات و موانع رشد آن را می داند.
چقدر به نحوه پیمایش دفترچه آزمون فکر کرده‌اید؟ پس از دردست‌گرفتن دفترچه سؤال‌ها چه کار می‌کنید؟ از کدام درس شروع می‌کنید؟ کدام درس را برای آخر می‌گذارید؟ نحوه پیمایش دفترچه آزمون نقشی مهم در رتبه‌ی کنکور شما دارد. شما باید برای آزمون‌دادن استراتژی داشته باشید. باید از همین حالا بدانید با چه رویکردی خودتان را برای آزمون آماده کنید. در این مطلب ما نحوه پیمایش دفترچه آزمون و درواقع استراتژی آزمون‌دادن را برای شما شرح خواهیم داد. به شما
کاهش وزن و لاغر شدن یکی از مهم ترین وسواس های همه ماست که تلاش زیادی برای آن می کنیم، در این مطلب به نکاتی اشاره می شود که رعایت آنها در زمان خواب به کاهش وزن کمک می کند.

کاهش وزن در خواب
ادامه مطلب
اقا یه اتفاق خوب قراره بیفته. یکشنبه ی دیگه یه نشست تو دانشگاهمون هست که قراره آیدین رحیمی پور آزاد بیاد ، در مورد عکسها و کتاب ها. دانشگاه هم که به من نزدیک شده راحت میرم میام :دی خیلی ذوق دارم براش خب میخوام ببینم چجوریه و چی میشه. منو این همه خوشبختی محاله :دی اون از کنسرت که جور شد. این از نشستی که قراره برگزار بشه و توسط یه ادم درست حسابی.خب ادم خوشحال میشه دیگه. 
کتاب رو از صبح تا حالا کلی خوندم الان پدر سرگیم. امشب تمومش میکنم. 
به نام خدا
سلام خدمت همه رفقا
آقایون لطفا طبق اولویت‌های زیر برای دریافت دفترچه‌های برنامه‌ریزی به برنا حسن لاریجانی یا بنده مراجعه نمایید. در صورتیکه نیازی به این دفترچه هم ندارید لطفا حتما بیاید و بگید که نمیخواهیم.
ممنونم
راستی، گرفتن این دفترچه اجباری نیست اما شاید در صحبت‌های انفرادی‌مون بهمون کمک کنه.
اولویت های روز سه شنبه نیز مشخص شدند.
ادامه مطلب
پاریسولا لمپسوس’ زنی یونانی است که به همراه دختر نوجوانش، سالها طعمه هوسرانی‌های صدام و پسرش بوده، در کتابی، ماجرای روابط خود با صدام را تشریح کرده است.
به گزارش مشرق، "پریسولا لمپسوس" زنی یونانی است که در کتاب خود که در سوئد متتشر کرده، نوشته است که صدام، رئیس‌جمهور مخلوع رژیم بعثی عراق سالها به بهانه عشق به وی، او را در معرض انواع آسیب‌ها قرار داده است.
او در این کتاب، خاطرات خود را با صدام به رشته تحریر درآورده است و محتوای کتاب، بگونه
دانلود رایگان کتاب شازده حمام صوتی 

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان کتاب شازده حمام صوتی تمام جلدها کامل pdf30.selfa.ir › htmlبه وب سایت درسی آموزشی خوش آمدید مرجعی کامل از انواع مقالات پی دی اف داکیومنت برنامه و..... دانلود رایگان کتاب شازده حمام صوتی تمام جلدها کامل pdf دسته بدی فایل ...
دانلود پادکست خاطرات شازده حمام اثر فرناز حیدری - فیدیبوfidibo.com › کانال‌های پادکست › دیجی کالا مگ 
هشتمین نشست کتاب خوان سال98 در مدرسه ابتدایی دخترانه عترت روستای فیض آباد برگزار شد؛کتابهای فیل دریایی و قهرمان بیس بال ،حضرت موسی و بهانه های بنی اسرائیل ،آرزو ،مهمان غریب ، پیروزی بزرگ ،گلستان در آتش وامام زمان (عج) برای دانش آموزان معرفی شد.
در تاریخ 1398/08/19 نشست کتابخوان مدرسه  ای به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مدرسه غیر انتفاعی پسرانه سما با حضور دانش آموزان کلاس پنجم برگزار شد. که در طی برگزاری این نشست 5 نفر از دانش آموزان کتابهای را که از قبل مطالعه کرده بودند برای سایر دانش آموزان معرفی کردند و در پایان هدایای به آنها تقدیم شد.
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، نشست کتاب خوان  دفاع مقدس، در کتابخانه عمومی شهدای سنجان با حضور نوجوانان برگزار شد.
در این نشست ،نوجوانان با مطالعه زندگینامه شهدا دفاع مقدس ،کتابهای خوانده شده را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند.

گاهی برام سوال میشه که چرا به جای اینکه یه چیزایی رو تو دفترچه خاطراتم بنویسم میام تو بیان و مینویسم. 
شاید به خاطره اینه که حداقل میدونم افرادی ،هرچقدر هم کم باشن-هستن که میخونن.
اینجوری بیشتر احساس خالی شدن میکنم. 
+جای خالی صحبت با خیلیاتون احساس میشه. میدونم روز به روز خیلی ها اومدنشون رو کمتر و کمتر میکنن. شاید به خاطر سکوتم و کامنت های بسته باشه،نمیدونم...
نمیدونم کی قراره باز کنمشون دوباره اما دلم براتون تنگ شده...
این روزای سخت و پر مشغل
دانلود سه گانه Shadow of the fox
خلاصه
هر هزار سال یکبار، کسی که دفترچه هزار تقاضا را نگه دارد، قدرت این را پیدا میکند که اژدهای دریایی را صدا کند و یک ارزو بکند. هزار سال تمام میشود و جست و جو برای سه تکه دفترچه شروع شده است.
 وقتی که شیاطین خانواده یومکو نیمه کیتسونه را میکشند، او مجبور میشود که با قسکتی از دفترچه از خانه فرار کند. سرنوشت او را به مسیر سامورایی مرموز، کیج تاتسومی میفرستد که تنها امید او برای زنده ماندن است. ولی کیج نیز یک ماموریت دار
صمیمیت و صداقت کتاب جذابیت زیادی به کتاب داده بود. معمولا کتابهایی که مربوط به زندگی شهدا است جذابیت خاصی برایم دارد، ولی این یکی ویژه بود و همچنین فضای امروزیتری داشت و به زندگی های ما نزدیکتر بود. و اینکه این کتاب را هدیه گرفته بودم در خواندنش لذت دو چندان احساس می کردم.پیشنهادم این است که علاوه بر خواندن این کتاب، بعنوان هدیه همسرهایتان را به خواندنش ترغیب کنید، خیلی تاثیر گذار است؛ تاثیرش بیش از 100 تا کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی است! و
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، نشست کتاب خوان  دفاع مقدس، در کتابخانه عمومی شهدای سنجان با حضور نوجوانان برگزار شد.
در این نشست ،نوجوانان با مطالعه زندگینامه شهدا دفاع مقدس ،کتابهای خوانده شده را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند.

سلامامروز میخوایم سایت های مفید تحصیلی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .
دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹
اطلاعاتی در مورد کارشناسی ارشد
دانشگاه آزاد و انتخاب رشته آن
سایتی در مورد دانود دفترچه انتخاب رشته
دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد
دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری ۹۹
سایتی در مورد دکتری99
اطلاعاتی در مورد دفترچه ارشد
سایتی در مورد دفترچه انت
دیروز برای یه کاری رفته بودم داخل شهر و موقع برگشت از جاهایی رد شدم که ازشون خاطره دارم...
از اون خاطرات خیلی گذشته یا شایدم انقدر همه چیز عوض شده که من اینطور فکر میکنم... 
گذر زمان عین یه سیل همه چیز رو عوض میکنه، انگار نه اون روزا بر میگرده و نه ما دیگه اون ادم ها هستیم...
الان فکر کردن به اون خاطرات حتی اونایی که خوش بودن تبدیل شده به مخاطره... 

به همت مریم محمدحسینی مسئول کتابخانه محمد رهگذر نشست کتابخوان به مناسبت عید غدیر با حضور اعضاء فعال برگزار گردید. در این نشست 4 اثر با محوریت غدیر توسط اعضا معرفی شد. کتاب روی دست آسمان اثر دکتر مهدی خدامیان آرامی توسط مبینا رحیمی، کتاب داستان غدیر خم که برگرفته از کتاب الغدیر اثر علامه شیخ عبدالحسین امینی می باشد توسط یگانه قربانی، کتاب مهر علوی توسط مبینا هدایتی و کتاب جرعه ای از زلال غدیر توسط زهرا رستمی ارائه شد.
خاطرات اربعین نود و هشت: (شماره سه)
وسایل لازم برا تدارکات کاروان و پک فرهنگی خرید و بسته بندی شده بود.
همه اش رو گذاشتیم دفتر بسیج.
شب قبل حرکت بسته بندی ها انجام شد. یادمه ساعتای 3نصف شب قبل حرکت بود که چک لیست وسایل رو تهیه کردم تا هنگام حرکت تک تک مسئول اتوبوسا بیان وسایل رو بگیرن و در آخر هم خودم برم چک کنم تا چیزی جا نمونه.
موقع حرکت رسید.
(علی علی ...) و (محسن زیـ....) اومدن کمک برا پخش وسایل. تک تک مسئول اتوباسا اومدن و وسایل رو بردن و چیدن پا ات
هدف اصلی نشست های کتابخوان  به اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده‌شده با محوریت معرفی و ترویج مطالعه می باشد.در این نشست خانمها بهاره آقاخانی-نازنین زهرا چراغی-ستایش سلیمانی -ستایش مددی-حدیث عابدی وفاطمه عسگری به ارائه کتابهای  راز،موبی دیک،دخترلوتی ،روزپادشاه اژدها وچشمان منتظر پرداختند.
نام کتاب : سرباز کوچک امامنویسنده : فاطمه دوست کامیانتشارات : پیام آزادگان توضیحات : این کتاب خاطرات نوجوانی، شجاع و باهوش و صبور در اردوگاه ها ی اسارت است این پسر بچه « ۱۳ » ساله که در برابر نیروهای بعثی با رفتار ها و روحیاتش آنها را شگفت زده می کند و داری «۴۶۶» صفحه و در پایان کتاب، آلبوم خاطرات مهدی طحانیان است و مناسب گروه سنی ( د و ه ) یا از کلاس هفتم تا دوازدهم می باشدقطعه از کتاب :گفتم : سلام آقا سرش را بالا آورد و لبخندی زد و گفت : به ! یاالل
نشسته‌اند هزاران کتاب در قفسهزبون و ساکت و پر اضطراب در قفسهیکی بزرگ‌تر از دیگران؛ قدیمی‌ترملقب‌اند به عالیجناب در قفسهمراقبش دو سه گردن کلفت دور و برشکه تا تکان نخورد آب از آب در قفسهخزانه‌دار عددهای دولتش شده‌اندکتاب‌های درشت حساب در قفسهکتاب‌های مقدس، کتاب‌های ملولخزیده‌اند به کنج ثواب در قفسهکتاب‌های اصول و فروع بیدارینشسته‌اند همه گیج و خواب در قفسهنشسته‌اند دو زانو کتاب‌های دعاهزار وعده‌ی نامستجاب در قفسه کتاب فلسفه ب
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات تحصیلی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
دانلود دفترچه ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 99
سایتی در مورد دانلود دفترچه دکترا
اطلاعات ی در مورد ثبت نام دکترا
سایتی در مورد دکتری آزاد 99
لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون دکترا دانشگاه آزاد ۹۹
زمان دانلود دفترچه ثبت نام دکترا
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .
به صدایی دلخوشم
که مرا با نام کوچکم صدا می کند
که بی مضایقه
بی آنکه بفهمم
با لب های من شعر می گوید
در پیراهنم مرداد می شود
حتی در بوسه های من به ضریح
دخالت می کند
یحیی عنوان کتاب جدید محمد رضا برقعی بزرگواره و این سطور در اول کتاب خیلی به دلم نشست
سلام دوستان یک پویش سه روزه گذاشتم تا عید قربان برای خاطرات شما
در روز عید سه تا از بهترین خاطرات در وبلاگ منتشر میشه 
میتونید در قسمت ارسال نظر خصوصی برام بفرسید
و هم میتونید به ایمیل xeynabamini@yahoo.comارسال کنید 
منتظر خاطرات صورتی شما هستم
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا ثبت نام جذب اختصاصی قضات از طریق سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه انجام می شود و همزمان با شروع ثبت نام ، دفترچه ثبت نام بر روی سایت قرار می گیرد . کسانی که می خواهند در این فرآیند شرکت کنند ابتدا باید با مطالعه دفترچه ثبت نام ، اطلاعات لازم را کسب کنند .
یکی از نکات بسیار مهمی که در دفترچه ثبت نام جذب اختصاصی قضات درج می شود شرایط ثبت نام برای شرکت در این فرآیند است . برای هر گزینشی شرایطی وجود
یه موقعی بلد بودم یه چیزایی بنویسم. اما الان هیچی ندارم واسه نوشتن.
تصمیم دارم اینجا رو تبدیل کنم به دفترچه یادداشتهای روزانه.
خب درسته نویسنده نیستم ولی گاهی یه چیزایی تو دلم یا به ذهنم میاد که دوس دارم یادداشت بشن.
حتی شده در حد یک خط.
دفترچه‌های سوال آزمون گام سوم بهاره را می‌توانید از طریق زیر دانلود کنید.
دفترچه سوال رشته ریاضیحجم: 1.14 مگابایت
دفترچه سوال رشته تجربیحجم: 1.27 مگابایت
دفترچه پاسخ تشریحی تجربیحجم: 1.2 مگابایت
دفترچه پاسخ تشریحی تجربیحجم: 1.3 مگابایت
داشتم خاطرات بابامو مرور میکردم که یهو لبخند نشست رو لبم:) خاطرات شیرین هم تلخه وقتی نیستی...میگفت بیشتر عشقم راه مدرسه بود تا خود مدرسه، راه مدرسه یعنی درخت میوه گنجشکا دویدن وشیطنت...وقت پرسش بود،معلم جدی ای داشتیم،منم سر کلاس چون آروم نبودم جواب سؤالای بقیه رو از من می پرسید، یهو صدا زد پورابراهیم؟ گفتم بله آقا، پرسید تو بگو گله داری با کیست؟منم سریع گفتم:شاه آقا.اونم که شنید شاه باعصبانیت اومد سمتم و گفت: که گله داری با شاه است آره،شاه!اله
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا متقاضیان ثبت نام در آزمون قضاوت ابتدا باید دفترچه ثبت نام را به طور کامل مطالعه کنند . ثبت نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود و همزمان با شروع آن ، دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت 99 نیز بر روی سایت قرار می گیرد .
یکی از نکات بسیار مهمی که در دفترچه ثبت نام درج می شود شرایط ثبت نام در آزمون قضاوت است یکی از مهم ترین این شرایط ، داشتن مدرک کارشناسی حقوق ، کارشناسی الهیات با گرایش فقه و مبانی حق
بهترین راه جادویی چاقی صورت

لاغر شدن صورت از آن دست مشکلاتی است که
کمتر کسی هست که آن را تجربه نکرده باشد. بسیاری از ما با کوچک‌ترین تغییر
دربرنامه و رژیم غذایی‌مان با لاغری صورت رو‌به‌رو می‌شویم. کافی است
تمرینات سنگین ورزشی را از سر بگیریم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن جذابیت و
زیبایی صورت‌مان‌ را از دست بدهیم.
ادامه مطلب
نشست کتاب خوان،کتابخانه ای در کتابخانه فدک برگزار و کتابهای :ترانه های کودکانه به نویسندگی بئاتریس - جشن تولد قطار و قصه های دیگر به نویسندگی مژگان شیخی - پیام آور سبا به نویسندگی علی باباجانی و قشنگ ترین هدیه به نویسندگی مسلم ناصری معرفی شد.
گیف تصویری خوشمزه هایی که لاغر میکنند
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 88 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1
گیف تصویری خوشمزه هایی که لاغر میکنند

گیف تصویری خوشمزه هایی که لاغر میکنند/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات اینترنتی خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"

برچسب ها : گیف تصویری خوشمزه هایی که لاغر میکنند
خاطرات مرضیه حدیدچی: خاطرات هیجانی و پرماجرای یک دختر ایرانی
خاطرات مرضیه حدیدچی : محسن کاظمی
معرفی: مرضیه ناآرام است. پرهیجان و پرتوان و متفاوت از دختران هم سنش است. سر نترسی دارد که همه را می ترساند که نکند روزی با کارهایش، سرش را به باد بدهد. وارد گروهی می شود که همه مرد هستند و کارهای عجیبی می کند و تنها او به عضویت پذیرفته می شود.این کتاب خاطرات هیجانی و پرماجرای یک دختر ایرانی است.
بریده کتاب(۱):در شهر بهار همدان قهوه خانه ای پاتوق معتادان
    همیشه شخصیتهایی مثل شاهرخ برایم جذاب بوده است؛ آنان که حر وار آزاد زیستهاند. آنان که از رحمت خدا با تمام گناهان ناامید نشده‌اند.
کتاب مانند دیگر کتاب‌های گروه فرهنگی ابراهیم هادی است و مجموعه‌ای از خاطرات شهید است؛ امّا آنچه مهم است و باعث شده که این کتاب را خدمتتان معرفی کنم، شخصیت و نحوه‌ی زیست این شهید است.

علت چاق نشدن افراد لاغر چیست؟
افراد لاغر چگونه چاق شوند؟ آیا چاق نشدن آن ها علت خاصی دارد؟ با مجله نمناک همراه شوید، تا در این خصوص تحقیقات
انجام شده را بررسی کنیم .چاق نشدن افراد لاغر چه دلایلی دارد
برخی از افراد لاغر که دوست دارند چاق شوند، به طور طبیعی لاغر هستند و چه خیلی غذا بخورند و چه کم، باز هم همچنان
لاغرند.این عده همیشه حسرت چاق شدن دارند . اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید پیشنهاد می کنیم با مطالعه این
مطلب درباره دلایل چاق

* نشست کتابخوان (مدرسه ای)درمدرسه شهیدجوادنقوی بامحوریت هفته کودک برگزارشدکه دراین نشست تعدادی ازدانش آموزان به ارایه کتابهایی ازاین قبیل پرداختند:
-کتاب:داستان های دوستی .نوشته:سیدمحمدمهاجرانی.ارایه توسط:زهره ملکی
-کتاب:زاغ وصار. نویسنده:جعفرابراهیمی.ارایه توسط:فاطمه ایمانی
-کتاب:دوالپا. نویسنده:محمدرضایوسفی.ارایه توسط:محدثه ذاکری
-کتاب:آنچه یک دانش آموزبایدبداند .نویسنده:رضاسلیمی.ارایه توسط:مریم دولتی
برگزاری نشست معرفی کتاب امام حسن (ع):
همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع)  و  کریم اهل بیت، به همت سحر همامی کتابدار کتابخانه، نشست معرفی و بلندخوانی کتاب امام حسن (ع) نوشته حسین فتاحی با حضور جمعی از دانش آموزان برگزار گردید.
دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (مرحله پذیرش سراسری - مهرماه سال 1398) از سوی سازمان سنجش منتشر گردید:
دریافت دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته صرفا سوابق تحصیلی سال 98حجم: 3.51 مگابایت
بسم الله الرحمن الرحیم ./
هفتمین کتاب سال ۹۸ ! بی نظیر بود ... همونقدر که بگم ۲۵۰ صفحه رو کمتر از یه نصف روز خوندم کافیه برای خوب بودن و روون بودن و محسوس بودن متن کتاب ❤ . کتاب خاطرات سفیر مجموعه ی خاطرات خانم نیلوفر شادمهری هست که برای تحصیل مقطع دکتری به فرانسه رفتن ! اما با همون ظاهر محجبه و موجه و متدین ... . هر خاطره شامل شش یا هفت صفحه ست که شامل اتفاقات خوابگاه ، مباحثی که درباره نوع پوشش و اسلام و ایران از طرف فرانسوی های مسیحی و لاییک و عرب ه
26 خرداد سال 1385 مقام معظم رهبری در جمع فیلم سازان و کارگردانان سینما و تلویزیون خواندن این کتاب را توصیه می فرمایند، این جملات در پشت جلد چاپ پنجم به بعد خاک های نرم کوشک درج می شود.
خاک‌های نرم کوشک نوشتهٔ سعید عاکف، در حوزهٔ جنگ ایران و عراق است که زندگی‌نامه و خاطرات عبدالحسین برونسی ، فرمانده تیپ ۱۸ جواد الائمه را روایت می‌کند. این کتاب در قالب خاطراتی به نقل از خانواده و همرزمان این فرمانده شهید، گردآوری شده است. آنطور که احمد امیری خرا
چه عوا ملی موجب لاغر شدن می شوند؟
لاغر شدن همواره جزو یک یاز آرزو های انسان بوده است این لاغر شدن جدا از سلامتی جسم موجب سلامتی روح نیز می گردد.
رژیم چه نقشی در لاغری دارد؟
رژیم و ورزش همواره جزو بهترین روش های لاغری می باشد
رژیم گرفتن از طریق کاهش کالری دریافتی موجب لاغرشدن می شود.
بهتر است بدانم حتی زمانیکه هیچ گونه تحرکی نداریم با زهم بدن ما شروع به سوخت و ساز می کند و لاغر شدن ادامه دارد
چه چیزی بخوریم تا لاغر شویم ؟
بهتر است این سوال را این
در تاریخ 1398/08/19 نشست کتابخوان مدرسه  ای به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مدرسه غیر انتفاعی پسرانه سما با حضور دانش آموزان کلاس پنجم برگزار شد. که در طی برگزاری این نشست 5 نفر از دانش آموزان کتابهای را که از قبل مطالعه کرده بودند برای سایر دانش آموزان معرفی کردند و در پایان هدایای به آنها تقدیم شد.
خاطره ی مهمانی
«خاطره ی مهمانی»راستش رو بخواین، یکم استرس داشتم.نمی دونستم چه برخوردی باهام میشه و خودم رو حتی برای طعنه و کنایه شنیدن از فامیل آماده کرده بودم.یک ساعتی از مهمونی و خوردن و خندیدنش گذشته بود که دیگه می خواستم با هماهنگی صاحبخونه شروع کنم.زیر لب صلوات خاصه حضرت زهرا (س)رو خوندم و چند بار “یا صاحب الزمان ارشدنی” گفتم. از تو کیفم درشون آوردم و جلوی خودم چیدم روی هم.
ده- دوازده تا کتاب بود، بیشترشون کوچولو ، لاغر و باریک. وفقط چند
دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99
سایتی در مورد دفترچه آزاد
اطلاعاتی در مورد انتخاب رشته دکتری
سایتی در مورد مقطع دکتری 99
سایتی در مورد دکتری دانشگاه آزاد 99
لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکترا آزمون دکترا دانشگاه آزاد ۹۹
دانلود دفترچه ثبت نام دکتری 99
اطلاعاتی در مورد دفترچه ثبت نام
اطلاعات م
مواد لازم برای پیشرفت سریع و محسوس:

۱. قلم(انواع قلم رو خریدن و نگه داری کردن)
۲. دفترچه یادداشت
۳. احاطه کردن خود با کتاب های خوب (از روی هوس کتاب خوندن)
۴. وقت دزدیدن برای نوشتن و کتاب خواندن
۴. پرتاب کردن موبایل و تبلت از اتاق به بیرون اتاق!
۵. خلوت خلوت و خلوت با خود

مطالعه عمیق تر اینجا کلیک کنید
کتاب خاطرات دختر شینا +سه کتاب هدیه
تنها سایت ارائه دهنده ی نسخه ی قابل اجرا بر روی کامپیوتر امتیاز فروش این کتاب محفوظ می باشد و در صورت کپی برداری یا نشر بدون اجازه توسط سایت پیگیری قانونی می شود خلاصه اثر: کتاب laquo;دختر شینا raquo; یکی از آثار سوره مهر با موضوع خاطرات زنان است که با قلمی روان به روایت زندگی ...
دریافت فایل
دفترچه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 99 - 1400 ، در زمان ثبت نام به صورت الکترونیکی منتشر می شود به گفته سایت مدارس هیوا ، دفترچه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 99 - 1400 شامل جزئیات مهمی است که از جمله جزئیات مهم دفترچه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 99 - 1400 ، مراحل مختلف برگزاری المپیاد دانش آموزی می باشد که در این سایت به طور کامل شرح داده شده است . 
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/6541/دفترچه-ثبت-نام-المپیاد-دانش-آموز
در تاریخ98/8/28به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه نشست کتابخوانی در آموزشگاه با حضور شهردار شهر ،رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فارسان ، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فارسان ،شورای اسلامی شهر چلیچه برگزار گردید
اهم برنامه ها به روایت تصویر :
برگزاری نشست کتابخوانی
اجرای برنامه توسط دانش اموزان در حضور مسئولین
اهداءکتاب توسط اداره فرهنگ و ارشاد فارسان به آموزشگاه
سخنرانی ریاست محترم اداره اموزش و پرورش فارسان

کسی که معماری خوانده، چه ضرورتی به دانستن پزشکی؟ ندانستن فلسفه برای مهندس عمران عیب نیست. یک معلم چرا هتل‌داری بداند؟ شیمی به چه کار جامعه‌شناس می‌آید؟ پرستار را چه نیازی به دانستن فیزیک؟ خیاط اگر نجوم نداند، باز هم لباس‌هایش بر تن مشتری خواهد نشست. 
اما همان معمار و پزشک و فلسفه‌دان و مهندس‌ عمران و معلم و هتل‌دار و خیاط و پرستار و منجم و دانش‌آموختکان شیمی و فیزیک، همگی محتاج‌اند به فنِ «خوب نویسی».
چه آنگاه ‌که میخواهند پایان‌نام
برنامه های کتابخانه فردوسی درهفته کتاب و کتاب خوانی

19 آبان قصه گویی و شعر خوانی و مسابقه نقاشی در بخش کودک کتابخانه فردوسی
20 آبان حضور کتابدار در مدرسه پسرانه دبیرستان شیخ شلتوت دوره دوم متوسطه برای  زنگ هفته کتاب و آشنایی با کتاب و کتابخوانی
21 آبان بازدید مدرسه دخترانه همگام دوره متوسطه اول از کتابخانه فردوسی
20 آبان نشست کتابخوانی فرهیختگان در سالن اجتماعات اداره کتابخانه های سنندج
22 آبان نمایشنامه خوانی کتاب زنان مهتابی مرد آفتای ن
*دومین نشست کتابخوان درمسجدجامع روستای دهلق برگزارشدکه دراین نشست تعدادی ازاعضاءجوان به ارایه کتابهای ازاین قبیل پرداختند:
کتاب"داستان وراستان".نوشته:شهیدمطهری/ارایه توسط:مصطفی کوروش پیران
کتاب"حکمرانی حکیمانه"نوشته :مصطفی دلشادتهرانی/ارایه توسط:یوسف بخشو
کتاب"پروازتابی نهایت ".نوشته:گروه فرهنگی/ارایه توسط:مصطفی صالحی
کتاب"گلستان یازدهم".نوشته :بهنازضرابی زاده/ارایه توسط:سعیدبدرخانی
کتاب"اشغال تصویرسیزدهم".نوشته:محمدرضاابوالحسنی/ار
سازمان سنجش هر ساله دفترچه ای تحت عنوان دفترچه ثبت نام آزمون دکتری روی سایت خود به نشانی sanjesh.org منتشر می کند تا علاقه مندان به تحصیل در مقطع دکتری بتوانند قبل از تکمیل فرم اینترنتی ، از تمامی شرایط ، ضوابط ، سهمیه ها ، مدارک مورد نیاز ، رشته های امتحانی و .... آگاه شوند . گفتنی است این دفترچه همزمان با آغاز ثبت نام کنکور دکترا یعنی نیمه اول آذر ماه  هر سال در اختیار داوطلبان قرار می گیرد .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

نشست کتاب خوان فرهنگ پهلوانی ومبارزه با مواد مخدر در زورخانه پوریای ولی
نخستین نشست کتاب خوان فرهنگ پهلوانی و مبارزه با مواد مخدر عصر روز چهارشنبه(5تیر) و با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان، قهرمانان ورزشی استان، پیشکسوتان ورزش باستانی، اصحاب رسانه، کتابداران و علاقمندان به ورزش زورخانه ای و فرهنگ مطالعه با معرفی شش عنوان کتاب در زورخانه پوریای ولی رشت برگزار شد.
اسب از لحاظ وضعیت بدنی به 9 دسته تقسیم بندی می شود:
نمره 1 – بسیار ضعیف
نمره 2 - خیلی لاغر
نمره 3 – لاغر
نمره 4 - نسبتاً لاغر
نمره 5 – متوسط
نمره 6 – از متوسط تا گوشتی
نمره 7 – گوشتی
نمره 8 – چاق
نمره 9 - خیلی چاق
در پست های بعدی به تشریح هر کدام از وضعیت ها میپردازیم
کتابخانه در طول سال تحصیلی دانش آموزان نشست های کتاب خوان مدرسه ای از پایه اول ابتدایی تا مقطع دوم متوسطه در مدارس پسرانه و دخترانه برگزار می کند. این نشست ها به منظور آشنایی دانش آموزان با کتابخانه و تشویق و ترغیب آنها برای مطالعه بیشتر می باشد.
انتخاب رشته کنکور 98 تمام رشته ها

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 98 کلیک کنید

راهنمای انتخاب رشته کنکور 98 تجربی،ریاضی،انسانی

دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی98
دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 98
دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 98
با اکراه شروع به مطالعه کردم. روزها در کیف با خودم به محل کار بردمش...
تا روزی هوس مطالعه به سرم بزند ولی حربه خوبی نبود...
قرنطینه نوروز 99، من باب همه گیری کرونا یا همان کویید 19، بهانه خوبی شد برای شروع کتاب.
کتابی که به محض شروع، میل به مطالعه و اتمام آن، شعله ور شد. 
نثری خوب، روان و عالی و داستانی که مخاطب را تشنه تا انتهای ماجرا میکشد و می برد. 
فراز و نشیب زندگی احمد، مزید بر جذابیت داستان است.
کتابی که بر خلاف کتاب هایی از این دست، از نظریه پر
خاطرات عزت شاهی نویسنده: محسن کاظمی انتشارات: سوره مهر
خاطرات عزت شاهی : کتابی برای به تصویر کشیدن تلخی و شیرینی های یک نسل…

خاطرات عزت شاهینویسنده: محسن کاظمیانتشارات: سوره مهر
معرفی:
جوان امروز نمی داند که جوان دیروز چه کرده استمردان امروز از رنج و تلاش مردان دیروز چیزی نمی دانندو چقدر تاسف بار است اگر ندانیم انقلاب ما و افتخار ما چه بوده است؟این کتاب با جذابیت، تلخی ها و شیرینی های یک نسل را به تصویر می کشد.

بریده کتاب:
رهبران قوم(مجا
سلام
ببخشید میخواستم کتاب هایی که به روایت همسر شهید هست، و خاطرات شهید از زبان همسر هست رو بهم معرفی کنین. مثلا کتاب یادت باشد خیلی کتاب زیبایی بود، خاطرات شهید حمید سیاهکالی و همسرشون بود که واقعی و بی نهایت قشنگ و عاشقانه و آموزنده و انسان ساز  بود. کتاب هایی مثل این کتاب میخوام معرفی کنین.
ممنون میشم ازتون
مرتبط:
معرفی کتاب الحاد نوین، باتلاق رنگین
معرفی کتاب شاهرخ حر انقلاب اسلامی
معرفی کتاب عارفانه شهید احمد علی نیری
ادامه مطلب

در روزهای ناخوب وطن و در جایی 5000 کیلومتری تهران اولین جملات را خواندم: 
"من پسر حاج سید علی‌آقا میر محمد صادقی‌ام و در 4/4/4 در خاک پاک سپاهان به دنیا آمدم. چند ماه پیش از تولد من آدولف هیتلر جلد یکم نبرد من را منتشر کرد و رضا خان سردار سپه چند ماه پس از تولد من، به تخت سلطنت نشست...
امروز که نوشتن این خاطرات را شروع می‌کنم 81 سال از عمر شرفم می‌گذرد و گوش شیطان کر در نهایت صحت و عافیتم و ملالی ندارم جز دوری وطن."
برای من که پدربزرگ‌هایم را به چشم
با سلام خدمت کاربران گرامی
به مناسبت چهلمین روز شهادت شهدای قم در سال 1356 هجری شمسی یک نشست کتابخوان در کتابخانه نیمروز در تاریخ 1397/11/29با حضور اعضای فعال کتابخانه برگزار گردید. در این نشست کتبی به این منظور توسط اعضا ارائه گردید که در ذیل به آن اشاره می گردد.
سرکار خانم الهه میرشاه کتاب آتش کف دست نویسنده مسعود گنج بخش
سرکار خانم زهرا میرشاه کتاب آشنای بهشت نویسنده زهرا قربانی
سرکار خانم شقایق خمرانی کتاب آخرین حرف اول نویسنده حسین رضایی
سر
چند سالیست که سازمان سنجش دفترچه ای تحت عنوان دفترچه ثبت نام آزمون دکتری به صورت یکپارچه برای تمامی متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد روی سایت خود به نشانی sanjesh.org منتشر می کند تا علاقه مندان بتوانند قبل از تکمیل فرم اینترنتی ، از تمامی شرایط ، ضوابط ، سهمیه ها ، مدارک مورد نیاز ، رشته های امتحانی و .... آگاه شوند . یعنی دفترچه ای مجزا تحت عنوان دفترچه ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه
نام کتاب : مهمان صخره هانویسنده : راحله صبوریانتشارات : سوره مهرتوضیحات : این کتاب خاطرات محمد غلامحسینی از سال «۱۳۵۲» است که به دنبال شغلی برای خودش می گشته و بعد از مدتی متوجه علاقه اش به خلبانی می شود ، این کتاب دارای «۳۷۲» صفحه می باشد و بخش پایانی کتاب مدارک و عکس ها خلبان غلامحسینی آمده است و مناسب گروه سنی ( د و ه ) استقطعه ای از کتاب :بار دیگر هواپیما چرخی زد و با شدت جی بعد را وارد کرد شدت جی به قدری بود که سرم رفت لای دو پایم ودر حالی که ا
کتاب : غزل هایی با مفاهیم زندگی
کتاب ، نویسنده فاضل نظری

بریده کتاب:

هرچه آیینه به توصیف تو جان کند نشد

آه، تصویر تو هرگز به تو مانند نشد

گفتم از قصه عشقت گرهى باز کنم

به پریشانى گیسوى تو سوگند نشد

خاطرات تو و دنیای مرا سوزاندند

تا فراموش شود یاد تو هرچند نشد

من دهان باز نکردم که نرنجی از من

مثل زخمى که لبش باز به لبخند نشد

دوستان عاقبت از چاه نجاتم دادند

بلکه چون برده مرا هم بفروشند نشد
*هفتمین نشست کتابخوان(کتابخانه ای)درکتابخانه شهیدمطهری برگزارشدکه دراین نشست تعدادی ازاعضاءنوجوان به ارایه کتابهای ازاین قبیل پرداختند:
کتاب"جیک جیک کی منومیخوره".نوشته:علی اکبرپوررسول/ارایه توسط:فاطمه محققی
کتاب"دایره المعارف تاریخ ایران".نوشته:مسعودجوادیان/ارایه توسط:زهراسهرابی
کتاب"باباطاهر".نوشته:اعظم ابراهیمی/ارایه توسط:فاطمه رسولی
کتاب"قصه های شیرین مادربزرگ".نوشته:اعظم ابراهیمی/ارایه توسط:زهراحسینی
کتاب"مدرسه انقلاب".نوشته:ح
به استناد سایت حقوق تجاری دینا مدیر کل ثبت اسناد و املاک گفت : با توجه به اینکه تعویض اسناد مالکیت دفترچه‌ای به کاداستری مستلزم تهیه نقشه عرصه املاک است ، بر همین اساس فراخوان برون سپاری تهیه نقشه‌های عرصه املاک در پورتال این اداره کل بارگذاری شده است . برای مشاهده جزئیات سرعت بخشی به تعویض اسناد مالکیت دفترچه ای می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/news/view/95/سرعت-بخشی-به-اسناد-مالکیت-دفترچه-ای.html
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ استفاده از وب سرویس در دفترچه تلفن
در سیموتل این قابلیت وجود دارد که دفترچه تلفن موجود در اتوماسیون یا هر نرم‌افزار دیگر را به سرویس ویپ متصل نماییم. به گونه ای که فرد با Log in کردن در اتوماسیون و جستجوی یک شخص در آن، با استفاده از گزینه Call طراحی شده بر روی اتوماسیون بتواند بدون شماره گیری توسط کاربر، به مقصد متصل شود.این شماره توسط وب سرویس به سرور ویپ متصل شده و سرور نیز با شماره گیری آن و اتصال آن به
کتابخانه مرحوم حاج عیسی رضایی به مناسبت فرارسیدن ماه محرم نشست کتابخوان ویژه ماه محرم را در محل کتابخانه برگزار نمود. در این نشست، علاقمندان به کتاب و کتابخوانی به معرفی کتابهای خود که در زمینه امام حسین و واقعه کربلا بود پرداختند.  کتاب لهوف ، سیمای امام حسین، امام حسین از مدینه تا کربلا.حماسه عاشورا  از جمله این کتابها بود.
داوطلبایی که قصد ثبت نام تو کنکور سراسری رو دارن باید طبق شرایط نوشته شده تو دفترچه کنکور اقدام کنن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، دفترچه ازمون سراسری شامل دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ، دفترچه انتخاب رشته دانشگاه ازاد و سراسری هستش .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/1019/دفترچه-کنکور-سراسری.html

معرفی رمان خاطرات یک گیشا اثر آرتور گلدن :
داستان دو خواهر ژاپنی است که بعلت فقر به شخصی فروخته میشوند و داستان
حول زندگی خواهر کوچکتر بنام سایوری است. اینکه او را از کوچکی تربیت
میکنند که در آینده یک گیشا شود ، چیزی مثل ساقی یا مهماندار مردان که طی
مراسمی خاص صورت میگیرد و نیاز به آموزش دارند. همه وقایعی که سایوری در
درازای رمان از سر میگذراند به خاطر علاقه ای است که از نوجوانی به کسی به
نام «رییس» دارد. سایوری متوجه عشق و دلبستگی زیادش به
دا نام کتاب روایت خاطرات سیده زهرا حسینی است که در مورد جنگ ایران و عراق و به اهتمام سیده اعظم حسینی نگاشته شده است . این کتاب یکی از بهترین نمونه کتاب های دفاع مقدس به شمار می رود .زهرا حسینی از کردهای پهله زرین آباد استان ایلام است و دا در زبان کردی به معنی مادر است وی با انتخاب این عنوان برای کتاب خود تلاش نموده به موضوع ایستادگی و مقاومت مادران ایرانی در طول جنگ هشت ساله ایران و عراق بپردازد .
خاطرات ذکر شده در این کتاب از روزهای آغازین جنگ
خب کار این وبلاگم تموم شد. همه مطالب آرشیو می شن. این که توی فضای مجازی هم آسایش ندارم و یه فضولی مدام دنبالمه که نمیدونم کیه و چی میخواد از جونم نشاندهنده شانس تخمیه منه. امیدوارم روز خوش نبینی اسکل جان. خدافظ وبلاگ نویسی. سلام دفترچه خاطرات قدیمی. اینم برای تو فضول اسکل من. آدرستو بفرس پست کنم برات:
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس
نام کتاب : یادت باشد
نویسنده : رقیه ملاحسینیانتشارات : شهید کاظمیتوضیحات :این کتاب دارای «۳۶۲» صفحه از خاطرات شهید حمید سیاهکالی است که به روایت همسرشون  نوشته شده است و مناسب گروه سنی ( د و ه ) می باشدقطعه ای از کتاب :  سر سفره نشست و گفت آخرین صبحونه رو با من نمیخوری با بغض گفتم چرا اینطور میگی مگه اولین باره میری مأموریت گفت کاش میشد صداتو ضبط می کردم با خودم می بردم که دلم کمتر تنگ بشه گفتم قرار گذاشتیم هر کجا که تونستی زنگ بزنی من هر روز منت
اگه بخواهیم خیلی ساده اسکرپ بوک رو تعریف کنیم، میشه گفت یک جور دفترچه خاطرات تصویری با توضیحات لازم!
دفترچه‌ای که در اکثر مواقع یه کلاسوره که این امکان رو بهمون میده که هر چیزی رو که دوست داشتیم، پانچ کنیم و توی دفترمون نگه داریم.
────♡────
با درست کردن اسکرپ بوک، این امکان رو به عکس ها، یادگاری ها و کارت ها و تکه نوشته های دوست داشتنی مون، می دیم که بیان بیرون و روی صفحه های دفترمون برای خودشون جا پیدا کنن.
────♡────
در واقع اسکرپ
اگه بخواهیم خیلی ساده اسکرپ بوک رو تعریف کنیم، میشه گفت یک جور دفترچه خاطرات تصویری با توضیحات لازم!
دفترچه‌ای که در اکثر مواقع یه کلاسوره که این امکان رو بهمون میده که هر چیزی رو که دوست داشتیم، پانچ کنیم و توی دفترمون نگه داریم.
────♡────
با درست کردن اسکرپ بوک، این امکان رو به عکس ها، یادگاری ها و کارت ها و تکه نوشته های دوست داشتنی مون، می دیم که بیان بیرون و روی صفحه های دفترمون برای خودشون جا پیدا کنن.
────♡────
در واقع اسکرپ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها